RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Magiczny balon piłka dmuchana wodna kula do rzucania kopania Bańko-Piłka 70cm

M4190201

Nowy produkt

Śmieszna, a zarazem bardzo wciągająca zabawka dla dzieci i dla dorosłych. Bańko-piłka czyli piłka balon z pewnością zapewni świetną, nawet wielogodzinną zabawę Twoim pociechom i całej rodzinie. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na plaży czy w parku. Posiada cechy balona, piłki plażowej oraz zwykłej piłki do kopania. Można ją kopać, odbijać, a nawet usiąść czy położyć się na niej. Ma specjalny uchwyt, który pozwala w łatwy sposób przenosić piłkę oraz odbijać ją jak jojo. Po nadmuchaniu osiąga średnicę 70 cm. Przed nadmuchaniem zabawka zmieści się nawet w małej torebeczce. Doskonale sprawdzi się w podróży czy dłuższych wyjazdach wakacyjnych. W zestawie znajduje się specjalny patyczek, dzięki któremu nadmuchanie piłki stanie się o wiele łatwiejsze. Można napełnić ją na dwa sposoby wodą oraz powietrzem.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


9.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

2w1 - ta wyjątkowa piłka przypomina balona! Możesz napełnić ją na dwa sposoby – wodą lub powietrzem. Dzięki temu Twoja pociecha zrobi z nią co tylko zechce. Może ją kopać, odbijać a nawet się na niej położyć. Doskonale sprawdzi się podczas wielogodzinnych zabaw w ogrodzie. To zdecydowany must-have tego lata!

CHŁODZI - jeśli nalejesz do niej zimnej wody, doskonale sprawdzi się jako ochładzająca ciało pufa. Przyniesie ulgę nawet w najbardziej upalne dni. Piłka osiąga średnicę 70 cm, co pozwoli Twojemu dziecku na wygodne użytkowanie.

KOMPAKTOWE ROZMIARY - mimo tego, że piłka po nadmuchaniu osiąga średnicę 70 cm, to przed nadmuchaniem mieści się w garści. Jej małe rozmiary pozwalają na zabranie do parku, nad wodę czy na dłuższe wakacje. Piłka posiada mały gumowy uchwyt, który ułatwi jej przenoszenie oraz powoli dziecku na samodzielną zabawę odbijania piłki.

PATYCZEK DO NADMUCHANIA - w zestawie znajduje się mały patyczek, który ułatwia nadmuchiwanie piłki. Wystarczy, że znajdziesz miejsce nadmuchania balona a następnie przebijesz patyczkiem małe wybrzuszenie oraz nadmuchasz. Nie musisz jej niczym zaklejać ani zatykać. Powietrze nie będzie uciekało.

Cechy produktu:

Kolor: niebieski;
Materiał: tworzywo sztuczne;
Średnica: 70 cm;
Waga:0,10kg;
Waga w opakowaniu: 0,20kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: