RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Gra strategiczna w statki bitwa morska kieszonkowa wersja przenośna pionki walizka

MAX-669687

Nowy produkt

A oto gra, która rozwija zdolności manualne i uczy myślenia strategicznego. Plansza gry jest zamykana i nie zajmuje niewiele miejsca. Kultowa gra w statki w przenośnej wersji, uporządkowanym pudełku. Gra jest bardzo wciągająca i zapewnia świetną zabawę, rozwija zdolności manualne i uczy myślenia strategicznego. Zasad gry chyba nie trzeba tłumaczyć ponieważ pamiętamy je z papierowej wersji grając w świetlicy szkolnej. Ale dla przypomnienia to statki nie mogą się stykać. Naprzemiennie strzelamy w pole przeciwnika podając koordynaty np. "A4".

Więcej szczegółów


14.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Jeśli przeciwnik na tym polu posiada swój statek, mówi "trafiony" i gracz zaznacza kolorowym słupkiem dane pole i ma prawo do kolejnego strzału. Jeśli trafi na puste pole przeciwnika, który mówi "pudło" oddaje strzał przeciwnikowi. I tak do trafienia wszystkich statków jednego z graczy. Na panelu poziomym, każdy z graczy ma swoje statki, a na panelu pionowym oznacza trafienia i pudła statków przeciwnika. Plansza gry jest zamykana i możemy ją przenosić nie gubiąc pojedynczych elementów. Po zamknięciu zajmuje niewiele miejsca i łatwo ją przechowywać w szafie.

W zestawie:

- zamykany panel do gry dla 2 osób
- 2 zestawy statków
- zestaw kołeczków

Specyfikacja:

Ilość osób: 2
Wymiary: 26x19x3cm
Waga: 400g
 
Ostrzeżenie. Gra nieodpowiednia dla dzieci poniżej 4 roku życia.


30 Inne produkty w tej samej kategorii: