RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zabawka do kąpieli wanny ośmiornica wodospad fontanna zjeżdżalnia kubeczki

M2171186

Nowy produkt

Dzieci uwielbiają wodę, a zabawa w wannie zajmuje im najwięcej czasu. Prezentowana ośmiornica to zabawka do kąpieli, którą przykleja się za pomocą przyssawek do kafelek na ścianie. Czasami jednak dzieci nie chcą przerywać zabawy w pokoju i ciężko zaprosić je do kąpieli. Wtedy przydaje się nasza ośmiornica wodospad, która zachęca do regularnego korzystania z łazienki. Przez skupienie uwagi dziecka, pomoże dorosłym w prowadzeniu niezbędnych czynności higienicznych, jak chociażby mycie głowy, które nie zawsze jest lubiane przez dzieci. Zabawa w przelewanie wody na pewni Ci w tym pomoże!

Więcej szczegółów


24.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

- zabawka jest wielobarwna, a kolory są intensywne i wyraziste, co zwraca uwagę dziecka i zachęca je do aktywnej zabawy
- na tle łazienki całość prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie
- zbiornik na wodę znajdujący się w górnej części doprowadza wodę do ujścia i dalej na małe korytka, które wylewają ją na kręcące się wiatraczki lub kolorowe tryskacze
- w komplecie dołączone są kolorowe kubeczki z dziurkami, które mogą służyć do zabawy w przelewanie wody bądź pomóc w uzupełnianiu zbiornika wodospadu
- zabawka wyposażona jest w mocne, duże przyssawki, które z łatwością utrzymają cały przyrząd na ścianie wanny bądź przyczepiony do kafelek lub szkła

Zbiorniczek znajdujący się w głównej części zabawki należy napełnić wodą, po czym uruchomić jej przepływ poprzez odciągnięcie na boki dwóch blokad. Przewodni motyw wodospadu tworzy uśmiechnięta ośmiornica, a po jej obu stronach znajduje się żabka i rybka. Wypływająca woda dostaje się do czterech kanałów, z których dwa środkowe kończą się wiatraczkami wodnymi, a dwa skrajne tryskaczami w kształcie kraba i rybki. W komplecie dołączone są również cztery różnokolorowe kubeczki z wizerunkiem zwierzątek. Na obrazku jest pingwinek, żabka, wieloryb oraz kaczuszka.

Pojemność zbiorniczka na wodę sprawia, że po jego całkowitym napełnieniu, ciśnienie płynącej wody powoduje szybkie kręcenie się wiatraczków, a przez tryskacze lecą strumienie wody. Znajdujące się w zestawie kubeczki mogą służyć do przelewania wody, gdyż mają dziurki na spodzie. Nie są one jednak bardzo duże, więc z łatwością można je napełniać i przez dziurki wypuszczać wodę, aby zasilić zbiornik główny.

Zabawka posiada dwie duże przyssawki, dzięki którym z łatwością i stabilnie można ją zamontować na wannie, kafelkach, szkle lub jakiejkolwiek innej płaskiej, gładkiej powierzchni. Przedmiot przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Dzieci powinny znajdować się pod ciągła opieką dorosłych podczas kąpieli i zabawy w wodzie. Zestaw przeznaczony do samodzielnego montażu, który nie wymaga jednak użycia jakichkolwiek narzędzi. Wszystkie elementy należy jedynie ze sobą złożyć.

Specyfikacja:

Wiek: od 12 miesięcy
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary w pozycji płaskiej (dł/szer/wys): 27/7,5/31cm
Waga zestawu: 421g.
Waga z opakowaniem: 576g
W zestawie: wodospad na ścianę i 4 kubeczki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: