RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Szybcy i wpienieni alkoholowa gra imprezowa do piwka planszowa karty słomki

HS-02712

Nowy produkt

Pamiętamy wszyscy imprezową grę do pifka? To była zabawa otrzymać nagrodę w postaci Karty dającej możliwość  wyjść na siku ;) Długo oczekiwany następca Gry do Pifka! „Szybcy i wpienieni” to imprezowa gra planszowa, w której podstawą rozgrywki jest piwo spożywane przez graczy. Celem każdego gracza jest jak najszybsze wypicie swojego piwa i uruchomienie ochronnego piwokręgu, który powstrzyma inwazję kosmity Zen-ON’a zanim dokona defraudacji ziemskich zasobów piwa. Aby otrzymać prawo do wypicia choć jednej miarki, gracze muszą wykonywać supertajne zadania z kategorii LIGHT i STRONG.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


23.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Wśród nich znajdują się wyzwania językowe, sprawnościowe i umysłowe, które generują mnóstwo śmiechu i zapewniają świetną zabawę podczas ich wykonywania. Gracze mają też do dyspozycji pula kart SPECJAL, dzięki którym można utrudniać życie innym graczom lub też pomóc sobie w szybszym osiągnięciu celu! Na planszy znajduje się wiele specjalnych pól, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Waszą rozgrywkę. A więc- do boju!

Nuda w wieczór przy piwku z przyjaciółmi? Nie z tą grą! Wiele ciekawym "misji" językowych i zadań na czas uprzyjemnią wszystkim imprezowiczom czas i umocnią więzi między przyjaciółmi, gdyż niejedno zadanie trzeba wykonywać współpracując z współuczestnikami. Prezentowana gra to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich piwoszy i imprezowiczów.

Zestaw zawiera:

- plansza do gry
- 20 kart "Specjal"
- 30 kart "Light"
- 30 kart "Strong"
- 5 pionków
- 2 kostki do gry
- 10 słomek
- naklejki (paski z miarką)
- instrukcja

Specyfikacja:

Gatunek: imprezowe
Rodzaj gry: imprezowe
Liczba graczy: 3 - 5
Wiek graczy: od 18 lat
Czas gry: 60 min.
Edycja: polska
Instrukcja: polska
Wymiary pudełka: 220x315x30 mm
Waga pudełka: 0,3 kg

Podsumowanie:

- zawartość zestawu:plansza fomatu A3, 5 pionków, 2 kostki, miarki do naklejania na kufel, 30 kart LIGHT, 30 kart STRONG, 20 kart SPECJAL, zasady gry
- w czasie rozgrywki przypadają 2 piwa na jednego gracza

16 Inne produkty w tej samej kategorii: