RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Grzejnik elektryczny pionowy farelka termostat pilot 2000W Timer

MAX-7011912

Nowy produkt

Pionowy grzejnik stojący z funkcją grzania i chłodnego nadmuchu. Duża moc gwarantuje szybkie nagrzewanie się, co wpływa na sprawne ogrzewanie najbliższego otoczenia. Obsługa grzejnika elektrycznego jest intuicyjna i bardzo prosta – posiada czytelny wyświetlacz wraz z podświetleniem oraz pilot do zdalnego sterowania. Pod urządzeniem znajduje się czujnik, który w momencie przewrócenia lub podniesienia grzejnika wyłącza go automatycznie. Zabezpiecza to przed jego uszkodzeniem, a co ważniejsze przed zagrożeniem mienia i życia. Dodatkowo z tyłu grzejnika znajduje się przełącznik do włączania zasilania. RUCH OSCYLACYJNY "SWING" włączamy poprzez naciśnięcie przycisku OSC. Wtedy grzejnik będzie mógł oscylować w prawo lub w lewo. Możesz również wybrać kierunek i zablokować go w danej pozycji.

Więcej szczegółów


144.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilaniena 230V

Więcej informacji

TERMOSTAT - produkt wyposażony został w termostat, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury przy jednocześnie niskim zużyciu energii. Temperatura w urządzeniu jest automatycznie kontrolowana, w momencie gdy grzejnik osiągnie wybraną temperaturę zmniejszy pobór mocy i utrzyma ciepło. Termostat wnosi również oszczędność, ponieważ zużywa tyle energii ile potrzebuje.

PODŚWIETLANY WYŚWIETLACZ LCD - czytelny, podświetlany na niebiesko wyświetlacz pozwala na komfortowy odczyt danych oraz wygodne sterowanie. Za pomocą przycisków znajdujących się na górze grzejnika możemy ustawić czas pracy (1-8h), wybierać funkcje oraz regulować ciepło. Do zestawu dołączamy pilota, który umożliwia sterowanie grzejnikiem bez konieczności podchodzenia do niego. Pozwala na zdalną obsługę wszystkich funkcji urządzenia - komfortowe sterowanie bez wstawania np. z wygodnej kanapy.

Specyfikacja:

Moc: 2000W
Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
Zasilanie pilota: 2x AAA (w zestawie)
Klasa pilota: II
Tryby pracy: 4
Czujnik temperatury: tak
Dzienny programator pracy: tak 1-8h
Regulacja temperatury: tak
Funkcja swing: tak
Zabezpieczenie przez przegrzaniem: tak
Tryb pracy: cichy
Wymiary (dł/szer/wys): 21/23/55cm
Długość przewodu: 150cm
Waga zestawu: 2,9kg
Waga z opakowaniem: 3,4kg

Zawartość zestawu:

- kurtyna
- pilot do zdalnego sterowania
- elementy montażowe

OPIS PANELU STERUJĄCEGO

1. MODE – wybór funkcji
2. OSC – oscylacja
3. SET TIME – czas pracy (1-8h)
4. ON / OFF
5. ‘+’ / ‘-’ - regulacja ciepła.

Podświetlany wyświetlacz LCD jest czytelny i pozwala na komfortowy odczyt danych.
Grzejnik elektryczny pionowy farelka termostat pilot 2000W
Grzejnik Elektryczny Farelka Termostat Pilot 2000W

OPIS PILOTA

1. POWER – włączenie / wyłączenie
2. OSC – oscylacja
3. TEMP +/- - regulacja temperatury
4. TIMER – czas pracy (1-8h)
5. MODE – wybór funkcji

Multifunkcyjny pilot umożliwia sterowanie grzejnikiem bez konieczności podchodzenia do niego. Pozwala na zdalną obsługę wszystkich funkcji urządzenia - komfortowe sterowanie bez wstawania np. z wygodnej kanapy.
Grzejnik kwarcowy promiennik farelka regulacja 400/800W szary

CIEPŁY I CHŁODNY NAWIEWGrzejnik posiada wbudowaną funkcję wentylatora, dzięki czemu znajdzie zastosowanie zarówno w czasie chłodnych jak i gorących dni.

4 TRYBY PRACY


FAN – funkcja wentylatora

LOW HEAT – ustawienie niskiej temperatury

HIGH HEAT – ustawienie wysokiej temperatury

ADJ HEAT – regulacja temperatury za pomocą przycisków ‘+’ / ‘-’

OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM

Grzejnik jest chroniony przez zabezpieczenie przed przegrzaniem, które automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku przegrzania, co może spowodować całkowitą lub częściową blokadę otworów wentylacyjnych. W takim przypadku odłącz urządzenie od źródła zasilania, odczekaj 30 minut, aż ostygnie i usuń wszelkie przedmioty, które zasłaniają otwory wentylacyjne. Następnie włącz ponownie urządzenie.

RUCH OSCYLACYJNY

Naciśnięcie przycisku OSC spowoduje wyświetlenie ikony oscylizacji na wyświetlaczu. Grzejnik będzie mógł oscylować w prawo lub w lewo – posiada również blokadę pozycji. Możesz wybrać kierunek i zablokować go w danej pozycji.

Grzejnik elektryczny pionowy farelka termostat pilot 2000W
Grzejnik pionowy wieżowy farelka elektryczna funckja zimnego nadmuchu

ZABEZPIECZENIE W FORMIE AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZENIA

Grzejnika należy używać w pozycji stojącej. W momencie podniesienia go bądź przewrócenia, wyłącza się automatycznie, co stanowi zabezpieczenie przed spowodowaniem ewentualnych szkód i zagrożeń mienia i życia. Pod spodem znajduje się czujnik, który jest za to odpowiedzialny – zabezpiecza to przed jego uszkodzeniem. Dodatkowo z tyłu zastosowano przełącznik, który całkowicie wyłącza grzejnik.

FUNKCJA ZEGARA 24H

Naciśnij przycisk TIMER i wybierz godzinę od 1 do 8, funkcja działa w każdym trybie. Na wyświetlaczu ukazuje się odliczanie do momentu wyłączenia.

14 Inne produkty w tej samej kategorii: