RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

TRAXXAS SLASH RACE TRUCK Platinium zdalnie sterowany samochód RC obniżony środek ciężkości, amortyzatory GTR

SLASH RTP 4X4 6804R

Nowy produkt

Traxxas Slash 4X4 Platinum posiada całkowicie nową konstrukcję zaprojektowaną w celu uzyskania bardzo niskiego środka ciężkości Low CG. Pakiety napędowe i elektronika są umieszczone w obudowie tak nisko jak to tylko możliwe. Aby uzyskać niezbędną sztywność, podwozie jest wzmocnione zintegrowanymi żebrami, tworząc konstrukcję geodetyczną. Precyzyjny układ kierowniczy wyposażony jest w cyfrowy serwomechanizm o wysokim momencie obrotowym, który wyposażony jest w łożyska kulkowe a jego obudowa zapewnia wodoszczelność.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


2,083.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Napęd 4x4
Skala 1/10
Typ silnika bezszczotkowy

Więcej informacji

Velineon 3500 jest bezszczotkowym silnikiem precyzyjnie dopasowanym do zastosowania w skali 1:10 zapewniając doskonałą równowagę maksymalnej mocy i wydajności. Elektroniczny regulator obrotów VXL 3s zapewnia pełną kontrolę nad płynnym ruszaniem i precyzyjnym sterowaniem, bez potrzeby dodatkowych czujników i okablowania. Velineon VXL 3 poza elektroniczną regulacją obrotów w obydwu kierunkach oferuje dodatkowe funkcje pozwalające na szeroki zakres zabawy. W regulatorze znajdziemy funkcję Training Mode, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować technikę precyzyjnej jazdy. Sprawdzone w ekstremalnie trudnym terenie w samochodach Revo i Summit amortyzatory GTR, reprezentują szczyt techniki zawieszenia i teraz wyznaczają standardy dla jakości tłumienia i kontroli zawieszenia. Długość amortyzatorów, została dostosowana do Slash’a 4X4 Platinium, aby uzyskać maksymalny skok zawieszenia. Wykonane z wysokiej jakości aluminium w technologii CNC, anodyzowane na niebiesko elementy zawieszenia zwiększają precyzję sterowania i utrzymania toru jazdy. Dodatkowo laserowo trawione logo, pokazuje, że Twój samochód jest wyposażony w oryginalne części Traxxas’a o wyjątkowej wydajności.

Slash Platinum Edition 4x4 jest wersją modelu bez:

- Aparatury
- Pakietu napędowego
- Ładowarki pakietu

Cechy produktu:

- Skala 1:10
- Długość 568mm
- Szerokość 296mm
- Rozstaw osi 324mm
- Waga 2,16kg
- Podwozie z kompozytu nylonowego
- Typ opony 1 Mud-Terrain™ T/A® Tires
- Silnik Velineon 3500 bezszczotkowy
- Wodoodporny
- Rozmiar koła 2.2"
- Nowe amortyzatory GTR
- Regulowany centralny mechanizm różnicowy
- Stabilizatory zawieszenia
- Aluminiowe anodowane na niebiesko elementy zawieszenia wykonane w technologii CNC

30 Inne produkty w tej samej kategorii: