RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

TRAXXAS SLASH DAKAR EDITION zdalnie sterowany samochód RC w skali 1/10 z napędem elektrycznym

SLASH DE 58044-1

Nowy produkt

Model jest repliką specjalnie zaprojektowanego przez zespół specjalistów TRAXXAS-a, samochodu off-road Robby Gordon Edition Dakar Slash, który wziął udział w wyścigu DAKAR. Model Traxxas Robby Gordon Edition Dakar Slash, oferuje wodoszczelną elektronikę pozwalającą na użytkowanie go w każdych warunkach atmosferycznych. Solidne - niezależne zawieszenie o długim skoku, mocny silnik Titan 550 zapewniający prędkość 48km/h, łożyska kulowe, przekładnie ze stali i wysokiej wytrzymałości materiałów zapewniają modelowi najwyższe osiągi w terenie.

Więcej szczegółów


1,269.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Napęd2WD
Skala1/10
Typ silnikaszczotkowy
Częstotliwość transmisji2,4 GHz

Więcej informacji

Forda SVT Raptor wyposażono w wodoszczelny układ elektroniczny pozwalający na zabawę w każdych warunkach pogodowych.
Zamknięta obudowa odbiornika 2.4GHz, wodoszczelny regulator obrotów XL-5 i zamknięte serwomechanizmy układu sterowania sprawiają, że można dobrze się bawić w prawie każdych warunkach terenowych.
Komora baterii ułatwia instalację dołączonego akumulatora NiMH, a przemyślana konstrukcja komory sprawia, że ​można stosować pakiety płaskie, ułożone w pionie jak i pakiety LiPo Traxxasa.

Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12T 550 dostarcza potężną moc, praktycznie nie wymaga konserwacji i posiada długą żywotność. Titan 12T 550 posiada zintegrowany wentylator chłodzący co w praktyce oznacza większe prędkości i dłuższy czas pracy.
Sterowanie napędu realizuje elektroniczny regulator obrotów XL-5. Posiada on przydatną funkcję trzech trybów zabezpieczenia termicznego i wyposażony jest w wysokoprądowe złącza elektryczne. Do tego w regulatorze XL-5 znajduje się funkcja Training Mode, która pozwala obniżyć moc zespołu napędowego o 50%. Jest to przydatne dla początkujących kierowców i dla wszystkich którzy chcą potrenować technikę precyzyjnej jazdy. Regulator XL-5 jest oczywiście wodoszczelny w myśl zasady błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu.

Dzisiejsze akumulatory napędowe dostarczają tak duże prądy, że konwencjonalne złącza elektryczne nie wystarczają i tworzą tak zwane wąskie gardła, co w praktyce uniemożliwia wykorzystanie pełnej mocy napędu. Nowe złącza elektryczne Traxxas’a High-Current otwierają drzwi dla nieograniczonego przepływu prądu i wyciągają z pakietów napędowych pełną moc.

MODEL 5804-1 jest w pełni zmontowany, wodoszczelny, gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego kierowania TQ™ 2.4GHz, elektronicznym regulatorem obrotów XL5, malowaną karoserią ProGraphix®. W zestawie 7celowy pakiet napędowy i opcjonalna zębatka napędowa 23T

Cechy produktu:

- Licencja Robby Gordon Edition Dakar
- Wodoszczelna elektronika na wszystkie rodzaje pogody
- Zmodyfikowany silnik napędowy Titan 12-Turn 550
- Wodoszczelny regulator obrotów XL-5
- Koła o średnicy 2.2”
- Malowana karoseria Prographix
- Przekładnia Magnum 272
- Sprzęgło Spec Torque control
- Opcjonalna zębatka atakująca 23T
- Realistyczna rzeźba bieżnika opon
- Modyfikowany silnik napędowy Titan® 12T 550 z wentylatorem chłodzącym
- Wodoszczelny regulator obrotów XL-5 z wykrywaniem niskiego napięcia
- Nowe złącza elektryczne Traxxas’a High-Current
- Wodoszczelny serwomechanizm układu kierowniczego
- 3,5 calowy prześwit pomiędzy podwoziem, a terenem
- Główna przekładnia napędu Magnum 272 z metalowymi zębatkami i łożyskami
- System przekładni głównej Revo-Spec Torque-Control
- Teleskopowy układ przeniesienia napędu na półosie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: