RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Wysoki stolik do hokerów barowych kwadratowy blat 70cm barowy 3 kolory

Nowy produkt

Wysoki stolik o blacie kwadratowym dedykowany do hokerów barowych. Idealny do kawiarni na świeżym powietrzu. Prezentowany stół cechuje wyjątkowa odporność na działanie promieni UV, plamy z wina i żywności. Stelaż został wykonany z materiałów żywicowych odpornych na warunki atmosferyczne, a także działanie soli, chloru i olejków do opalania. Stół zatem może znajdować się cały czas na świeżym powietrzu i możemy w pełni z niego korzystać nie martwiąc się, że nasz stół ulegnie uszkodzeniom lub odbarwieniom. Promienie UV nie spowodują wyblaknięcia

Więcej szczegółów

Wysyłka 21 dni


899.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Zaprezentowany mebel znajdzie również swoje zastosowanie w wewnątrz naszych domów. Stół występuje w trzech wersjach kolorystycznych: antracyt, biały, brązowy. Mebel jest doskonały nie tylko na taras, czy do ogrodu, ale również do zamkniętych pomieszczeń. Zaprezentowany model charakteryzuje estetyczne wykonanie oraz ekskluzywność.

Dane techniczne:

- wysokość 108 cm
- wymiar blatu 70cm x 70 cm
- szerokość podstawy 45cm
- waga - 17kg

27 Inne produkty w tej samej kategorii: