RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Hulajnoga składana trójkołowa dla dzieci koła świecące LED 3 kolory

Nowy produkt

Składana hulajnoga trójkołowa może być stosowana zarówno przez najmłodsze, dobrze poruszające się już na własnych nogach dzieci, jak i przez starsze, które w zabawie szukają nie tylko rozrywki, ale także dodatkowych wrażeń. Jej maksymalne obciążenie wynosi 20kg. Dopasowana średnica kół do możliwości dzieci sprawia, że łatwo się nią jeździ, a dodatkowo szybko rozwija prędkość. Koła wykonane są z tworzywa sztucznego osadzonego na plastikowej feldze. Dzięki temu gwarantują dobrą przyczepność i amortyzują drobne nierówności znajdujące się na drodze. Regulowana kierownica hulajnogi gwarantuje dostosowanie jej do wzrostu dziecka. Tylna oś składająca się z dwóch kół dodatkowo ułatwia jazdę i poprawia bezpieczeństwo.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


36.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dane techniczne:

Kolor: fioletowa, niebieska, czerwona
Wiek: od 3 lat
Obciążenie maksymalne: 20kg
Wymiary (dł/szer/wys): 59/25/73cm
Waga: 1,75kg
Waga z opakowaniem: 1,84kg

Podwójna blokada kierownicy zabezpiecza ją przed niekontrolowanym rozluźnieniem nawet podczas szybkiej jazdy po nierównościach. Metalowe zatrzaski pozwalają na regulację wysokości na dwóch poziomach, a szybko zamykacz stabilnie mocuje kierownicę w wybranej pozycji. Szeroka platforma główna zapewnia zajęcie bezpiecznej i komfortowej pozycji. Wpływa to na łatwość jazdy na hulajnodze, a także ułatwia dynamiczne rozpędzanie się. Hulajnoga jest bardzo łatwa w montażu, ponieważ wystarczy wyciągnąć ją z pudełka, włożyć rączki do kierownicy, rozłożyć całą konstrukcję za pomocą jednej dźwigni i można od razu zacząć jeździć.

Dodatkowo każde z kół wyposażone zostało w oświetlenie LED, które uruchamia się automatycznie podczas jazdy. Stanowi to przede wszystkim element dekoracyjny, ale może poprawić widoczność dziecka poruszającego się na drodze. Błotnik nad tylnym kołem jest również hamulcem hulajnogi.

Cechy produktu:

- gumowe koła pozwalają na dynamiczną jazdę oraz częściowe amortyzowanie nierówności
- oświetlenie LED w kołach zamontowane w nich diody świecą podczas jazdy
- regulacja kierownicy to szybkie dostosowanie jej wysokości do wzrostu oraz indywidualnych potrzeb użytkownika
- wystarczy wyciągnąć hulajnogę z pudełka, dołączyć rączki i rozłożyć za pomocą jednej dźwigni, aby od razu była gotowa do jazdy

3 poziomy wysokości:


- 65cm
- 60cm
- 73cm

6 Inne produkty w tej samej kategorii: