RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Hulajnoga wyczynowa SOKE PRO łożyska ABEC-9 freestyle stunt różne style

Nowy produkt

Zacznij wymiatać na streecie i parku dzięki hulajnodze SOKE, zaskocz ziomków najlepszym freestylem. Poczwórna klamra z aluminium zapewnia, że zacisk wytrzyma długie katowanie tricków. Cztery wzmocnione śruby sprawią, że hulajka przetrwa wielokrotne tailwhipy. Idealnie wyważona do tricków. Wysokość 60 cm do jazdy wyczynowej. Zamontowane gripy z gumy TPR specjalnie wybranej do hulajnóg wyczynowych znacznie poprawiają chwyt podczas wykonywania ewolucji. Lekkie koła w rozmiarze 110 o dużej twardości 88A, najbardziej polecana do freestylu. Amortyzują wstrząsy podczas jazdy na streecie.

Więcej szczegółów


249.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

soke pro 1
soke pro 2

Dla kogo hulajnoga Soke PRO?

Dla tych którzy bardziej cenią progres. Wiedzą, że dobry sprzęt - daje dużo szybciej lepsze wyniki. Tworzymy hulajnogi z myślą o byciu najlepszym riderem.

soke pro 3

Aluminiowy zacisk

Poczwórna klamra z aluminium zapewnia, że zacisk wytrzyma nawet najdłuższe szlifowanie tricków. Cztery wzmocnione śruby sprawią, że hulajka przetrwa wielokrotne tailwhipy.

Kierownica "Y" back sweep

Idealnie wyważona do tricków. Wysokość 60 cm do jazdy wyczynowej. Zamontowane gripy z gumy TPR specjalnie wybranej do hulajnóg wyczynowych znacząco poprawiają chwyt.

soke pro 5

Łożyska ABEC-9

Osiągaj największe prędkości na streecie. A większa prędkość to lepsza jakość tricków. Te łożyska sprawdzają się podczas ćwiczeń w parku.

soke pro 6

Koła

Lekkie koła w rozmiarze 110 o dużej twardości 88A, najbardziej polecana do freestylu. Amortyzują wstrząsy podczas jazdy na streecie. Możesz zamontować kółka od: 100 do 125mm.

soke pro 7

Dane techniczne:

przeznaczenie: skate park
rodzaj: wyczynowa
całkowita wysokość: 85 cm
waga: 3,9 kg
system kompresji: HIC system
łożyska: ABEC-9
certyfikat: EN 14619
materiał deck: aluminium
materiał kierownica: żelazo
materiał zacisku: aluminium
materiał hamulca: stal
materiał koła: PU, 88A
maksymalna waga użytkownika: 100 kg

soke pro 8

30 Inne produkty w tej samej kategorii: