RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zestaw do mocowania hamaka huśtawki uchwyt mocowanie linki nylonowe

B4212116

Nowy produkt

Uniwersalny zestaw do mocowania hamaka i wszelkiego rodzaju huśtawek ogrodowych. Praktyczny zestaw montażowy do hamaka to obowiązkowe wyposażenie każdego ogrodu czy działki, a ponadto przydatny dodatek dla miłośników turystyki i wypadów na łono natury. Pozwala on na bardzo sprawne i szybkie zawieszenie hamaka w celu odpoczynku, ponadto dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się także do zawieszenia huśtawki na drzewie itp. SPECJALNA ZŁĄCZKA DO 360 STOPNIOWEGO OBRACANIA - dzieci uwielbiają kręcić się dookoła, dzięki specjalnej złączce do obrotu będą mogły cieszyć się huśtawką "na okrągło". W komplecie znajdują się w sumie 2 bardzo wytrzymałe linki nylonowe, a także 2 solidne podkładki, 2 wytrzymałe karabinki oraz złączkę.

Więcej szczegółów


40.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

KOMPLETNY ZESTAW – zestaw akcesoriów montażowych do hamaka jest pełny i kompletny. W komplecie znajduje się wszystko, co niezbędne, by stabilnie i bezpiecznie zawiesić hamak czy huśtawkę. W zestawie znajdują się 2 wytrzymałe linki nylonowe, 2 podkładki, a także 2 karabinki oraz złączka.

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – uniwersalność konstrukcji sprawia, że wykorzystać można z powodzeniem prezentowany zestaw do mocowania hamaka, a także do bezpiecznego mocowania huśtawki czy wiszącego krzesła brazylijskiego. Komplet jest tak dobrany, że możesz zawiesić hamak lub 2 huśtawki.

ŁATWY MONTAŻ I WYTRZYMAŁOŚĆ – zestaw montażowy do hamaka czy huśtawki umożliwia szybkie ich zawieszenie, bez konieczności wiercenia czy uszkadzania drzewa, a także bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi. Dzięki wysokiej jakości wszystkich składowych, zestaw ten jest również bardzo trwały w użyciu i bezpieczny w użytkowaniu.

WORECZEK DO PRZECHOWYWANIA – wszystkie elementy zestawu spakowane są w kompaktowy woreczek, który będzie idealny do ich przechowywania, gdy nie są potrzebne, chroniąc je tym samym przed pogubieniem się czy zniszczeniem. Taki woreczek ułatwia również przenoszenie zestawu, np. gdy wybieramy się na wycieczkę.

Specyfikacja:

Zastosowanie: do huśtawki, hamaka, krzesła brazylijskiego
Długość linek: 150cm
Waga: 0,550kg
Waga w opakowaniu: 0,585kg

Zestaw zawiera:

- 2x linka nylonowa
- 2x podkładka
- 2x karabińczyki
- 1x złączka
- woreczek do przechowywania

12 Inne produkty w tej samej kategorii: