RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Huśtawka bocianie gniazdo średnica 100 cm siatka z lamelek zgodność z normą EN 1176 publiczny plac zabaw

JXS-3162

Nowy produkt

Huśtawka typu bocianie gniazdo o średnicy 100 cm. Jest przeznaczona na publiczny plac zabaw, ale sprawdzi się także na podwórku przy domu. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa EN 1176 dla produktów przeznaczonych do użytku publicznego. Jest duża i wygodna, dzięki czemu może korzystać z niej nawet kilkoro dzieci na raz. Siatka została wykonana z plastikowych lamelek, które dodatkowo wzmocniono łańcuchem ze stali. Całość jest niezwykle wytrzymała, estetyczna i trwała. Jest odporna na uszkodzenia, a przy tym łatwa w czyszczeniu i konserwacji.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


1,899.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Zawieszona została na powleczonych łańcuchach, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas zabawy. Boczna otulina z pianki wzmacnia ochronę użytkownika w podczas ewentualnych uderzeń i zabezpiecza huśtawkę przed uszkodzeniem. Otulina z pianki polietylenowej znacząco wzmacnia bezpieczeństwo użytkowania przeciwdziałając urazom przy uderzeniach w zewnętrzny pierścień gniazda. Otulina dodatkowo wzmocniona opasaniem z tkaninowej taśmy klejącej. Całość obręczy zabezpieczona oplotem z liny kręconej polipropylenowej (Ø 16 mm typu multifilnament) zabezpieczającym użytkownika przed urazami i dodatkowo blokującym połączenia oczek montażowych. Mocowanie do tulei mocujących na szekle niezaczepne (stal nierdzewna) połączone z systemem zawiesi.

Specyfikacja:

- Średnica huśtawki: 100 cm
- Spełnia normy bezpieczeństwa EN 1176
- Siatka siedziska wykonana z plastikowych lamelek wzmocnionych łańcuchem ze stali
- Konstrukcja koła: stalowy pierścień z rury Ø 48-50 mm z powłoką antykorozyjną, w osłonie ze spienionego poliuretanu gr. 25-30 mm
- Waga samego koła: 17 kg
- Waga koła z zawiesia: 28,5 kg
- Wysokość: 145 mm (195 mm z tulejami mocującymi zawieszenie)
- 4 tuleje mocujące z łożyskiem stałym w pierścieniu z poliamidu osadzone na trzpieniach stalowych, zintegrowanych (podwójny spaw) z rurą obręczy.

Elementy zawiesi:

4 łańcuchy zgrzewane (małe oczko) 125 cm Ø 6 mm umieszczone w taśmie rurowej z polipropylenu oprawionej w końcówki termokurczliwe - zakończone szeklami (stal nierdzewna) i odcinkiem  łańcucha zgrzewanego (ocynk) dł. 50 cm Ø 8 mm do połączenia z dedykowanym zawiesiem końcowym.

24 Inne produkty w tej samej kategorii: