RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Bocianie gniazdo huśtawka siatka z lamelek średnica 120 cm na plac zabaw zgodnosć z normą EN 1176

JXS-BOCPUBLAM-120

Nowy produkt

Kolorowa huśtawka bocianie gniazdo przeznaczona do użytku na publicznych placach zabaw. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa EN 1176, więc jest w pełni bezpieczna i przystosowana do panujących na placach zabaw warunków. Nic nie stoi na przeszkodzie byś stosował ją także na własnym podwórku. Jej średnica wynosi 120 cm, a tak duża powierzchnia pozwala na zabawę kilku dzieci na raz. Siatka huśtawki została wykonana z plastikowych lamelek, które zostały dodatkowo wzmocnione stalowym łańcuchem.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


3,050.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Całość jest niezwykłe wytrzymała i trwała, a przy tym estetyczna. Jej wygląd na pewno spodoba się dzieciom, które na pewno będą chciały skorzystać z jej uciech. Huśtawka jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu czystości i konserwacji. Zawieszona została na powleczonych łańcuchach, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas zabawy. Boczna otulina z pianki wzmacnia ochronę użytkownika w podczas ewentualnych uderzeń i zabezpiecza huśtawkę przed uszkodzeniem. Otulina z pianki polietylenowej znacząco wzmacnia bezpieczeństwo użytkowania przeciwdziałając urazom przy uderzeniach w zewnętrzny pierścień gniazda.  Otulina dodatkowo wzmocniona opasaniem z tkaninowej taśmy klejącej. Całość obręczy zabezpieczona oplotem z liny kręconej polipropylenowej (Ø 16 mm typu multifilnament) zabezpieczającym użytkownika przed urazami i dodatkowo blokującym połączenia oczek montażowych. Mocowanie do tulei mocujących na szekle niezaczepne (stal nierdzewna) połączone z systemem zawiesi.

Specyfikacja:

- Średnica huśtawki: 120 cm
- Spełnia normy bezpieczeństwa EN 1176
- Siatka siedziska wykonana z plastikowych lamelek wzmocnionych łańcuchem ze stali
- Konstrukcja koła: stalowy pierścień z rury Ø 48-50 mm z powłoką antykorozyjną, w osłonie ze spienionego poliuretanu gr. 25-30 mm
- Waga samego koła: 17 kg
- Waga koła z zawiesiem: 28,5 kg
- Wysokość: 145 mm (195 mm z tulejami mocującymi zawieszenie)
- 4 tuleje mocujące z łożyskiem stałym w pierścieniu z poliamidu osadzone na trzpieniach stalowych, zintegrowanych (podwójny spaw) z rurą obręczy.

Elementy zawiesi:

4 łańcuchy zgrzewane (małe oczko) 125 cm Ø 6 mm umieszczone w taśmie rurowej z polipropylenu oprawionej w końcówki termokurczliwe - zakończone szeklami (stal nierdzewna) i odcinkiem  łańcucha zgrzewanego (ocynk) dł. 50 cm Ø 8 mm do połączenia z dedykowanym zawiesiem końcowym.

21 Inne produkty w tej samej kategorii: