RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Huśtawka dziecięca bocianie gniazdo 100 cm na plac zabaw zgodność z normą EN 1176

JXS-BOCPUB-100

Nowy produkt

Huśtawka została skonstruowana z myślą o użytku na publicznych placach zabaw. Jest bardzo solidnie wykonana, a do tego spełnia normy bezpieczeństwa EN 1176. To sprawia, że jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Średnica koła wynosi 100 cm, a tak duży rozmiar pozwala korzystać z niej przez kilkoro dzieci na raz. Huśtawka została zawieszona na grubych, zbrojonych łańcuchach. Samo siedzisko zostało wykonane ze stali z powłoką antykorozyjną, a dla wygody i komfortu zostało pokryte warstwą grubej liny polipropylenowej. Akcesoria placów zabaw które sprzedajemy są używane przez największych producentów placów zabaw na świecie, są bardzo wytrzymałe wykonane zgodnie z normami oraz bardzo kolorowe.

Więcej szczegółów

Wysyłka 10 - 16 dni


1,790.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Dane techniczne:

- Konstrukcja koła: stalowy pierścień z rury Ø 48-50 mm z powłoką antykorozyjną (ocynk/farba antykorozyjna), w osłonie ze spienionego poliuretanu gr. 25-30 mm.
- Waga samego koła: - 17 kg
- Waga koła z zawiesiem – 28,5 kg
- Siedzisko - średnica koła Ø 100 cm
- Wys. 145 mm (195 mm z tulejami mocującymi zawiesie)

Specyfikacja:

- Otulina z pianki polietylenowej znacząco wzmacnia bezpieczeństwo użytkowania przeciwdziałając urazom przy uderzeniach w zewnętrzny pierścień gniazda.
- Otulina dodatkowo wzmocniona opasaniem z tkaninowej taśmy klejącej.
- Siedzisko wykonane jest z pasów z polipropylenu 2,5 mm a po zszyciu daje grubość pasa 5 mm.
- Zszyte pasy nawleczone są na liny zbrojone 16 mm. Liny te są zakute w tulejach aluminiowych. Siedzisko tak wykonane doczepione jest do koła za pomocą klamer ze stali nierdzewnej o grubości drutu 5 mm. Pasy szyte są nićmi z poliestru AMAN SERAFIL . Są to najmocniejsze nici na rynku odporne na przecieranie i promienie uv.
- Siedzisko to zachowuje kształt ponieważ nie ma możliwości rozciągnięcia pasów polipropylenowych.
- Oplot zewnętrzny - lina kręcona polipropylenowa (Ø 16 mm typu multifilnament) o dużej wytrzymałości i odporności na UV. Końce siatki , wzmocnione osłoną termokurczliwą, osadzone na gorąco w tulejach aluminiowych z zatopionym gwintowanym rdzeniem stalowym Ø 8 mm zakończonym oczkiem montażowym.
- Oczka montażowe mocowane na wczep do zaczepów montażowych umiejscowionych na wewnętrznej części obręczy koła. Całość obręczy zabezpieczona oplotem z liny kręconej polipropylenowej (Ø 16 mm typu multifilnament) zabezpieczającym użytkownika przed urazami i dodatkowo blokującym połączenia oczek montażowych. Mocowanie do tulei mocujących na szekle niezaczepne (stal nierdzewna). Pakowanie w rękaw z foli + taśma stretch.
- Bezpieczeństwo: EN1176 certyfikat na publiczny plac zabaw

Ostrzeżenia:

Ostrzeżenie! Nieodpowiednie do użytkowania dla dzieci w wieku poniżej 3 lat”

Ostrzeżenie! Maksymalne obciążenie huśtawki wynosi 100 kg”

Ostrzeżenie! Tylko do użytku zewnętrznego”

29 Inne produkty w tej samej kategorii: