RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duże organy keyboard pianino do nauki 61 klawiszy pulpit na nuty

M70515023

Nowy produkt

Prezentowany instrument jest dedykowany zarówno dla tych zaawansowanych jak i początkujących graczy. Dzięki podświetlanym klawiszom pozwala na łatwą grę skomplikowanych utworów pobudzając nowych muzyków do działania. Posiada 61 klawiszy, 460 tonów, 260 rytmów a także funkcję perkusji. Ponadto ma w sobie 65 utworów demonstracyjnych, które świetnie nadadzą się do nauki dla początkującego użytkownika, dzięki temu pozwoli w pełni rozwinąć jego kreatywną stronę. Czytelny wyświetlacz LCD pozwoli użytkownikowi łatwo poruszać się po funkcjach instrumentu. Urządzenie posiada w sobie metronom, który zawiera 4 tempa: ¼, 2/4, ¾ 4/4. Regulacja rytmu pozwoli nowemu użytkownikowi na swobodne granie, keyboard sam będzie pokazywał lub wybijał rytm, wedle którego należy grać. W urządzenie zostały wgrane również dwa moduły akordowe: dla początkujących i zaawansowanych. Doświadczeni muzycy mogą bez problemu posługiwać się zwykłymi akordami. W module dla świeżych kompozytorów pomimo wciskania jednego klawisza rozbrzmiewa cały, złożony akord.

Więcej szczegółów


399.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Zasilanie na baterie i 230V

Więcej informacji

KEYBOARD MK 816 - to wyjątkowe muzyczne urządzenie jest wielofunkcyjnym modelem o nowoczesnym designie. Posiada niezwykłe, przestrzenne brzmienie, podkładkę pod nuty, duże klawisze idealne dla początkujących muzyków. W urządzeniu znajdują się podkłady muzyczne, podświetlane klawisze oraz wiele innych przydatnych akcesoriów takich jak ładowarka. Jest doskonałym instrumentem na rozpoczęcie przygody z klawiszami. Znakomicie sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym. Można w nim znaleźć wiele funkcji, które posiadają o wiele droższe i bardziej zaawansowane urządzenia. Błyskawiczny dostęp do szeregu ciekawych brzmień z pewnością pozwoli wyzwolić kreatywne pomysły. Jest to keyboard, na którym w łatwy i profesjonalny sposób tworzyć można muzykę.

PODŚWIETLANE KLAWISZE DLA POCZĄTKUJĄCYCH - dzięki tej praktycznej funkcji początkujący muzyk nie potrzebuje dodatkowych lekcji z urządzeniem. Wystarczy że będzie wciskał klawisze, które podpowiada mu keyboard. Posiada on 3 etapy treningów, które pomogą w nauce gry. Tryb najłatwiejszy z użyciem jednego klawisza, podświetla ten, który należy przycisnąć a urządzenie gra melodię bez względu na popełniane przez użytkownika błędy. W drugim etapie urządzenie podświetla więcej klawiszy, jednak nadal można popełniać błędy a urządzenie będzie grało nieprzerwanie prawidłową melodię oraz wyświetlało prawidłowe nuty. W trzecim trybie muzyk musi zagrać melodie w sposób poprawny, gdy nie wciśnie odpowiedniego klawisza muzyka zatrzyma się a po 3 sekundach będzie kontynuowana w sposób prawidłowy.

INTERFEJS MIDI-USB - keyboard posiada specjalny interfejs, który umożliwia połączenie z dowolnym urządzeniem. np.: laptopem, komputerem, telefonem komórkowym lub tabletem. Można połączyć go za pomocą dwóch metod: 1 - należy ściągnąć specjalną aplikację ułatwiająca naukę po czym za jej pomocą połączyć się z urządzeniem. Drugą opcją jest podłączenie keyboard do np. komputera za pomocą kabla oraz włączenie go. Na ekranie komputera pokaże się wyświetlacz z układami klawiszy ułatwiający grę.

MULTIFUNKCYJNY - keyboard posiada wiele ciekawych oraz przydatnych funkcji i danych, które ułatwią tworzenie muzyki. Posiada 61 domyślnie podświetlanych klawiszy, 460 tonów, 260 rytmów a także funkcję perkusji. Ponadto ma w sobie 65 utworów demonstracyjnych, które świetnie nadadzą się do nauki dla początkującego użytkownika. Wszystko wyświetlone zostanie na wyświetlaczu LCD. W urządzeniu znajdują się wejścia takie jak audi, MIC, interfejs ładowania DC.

Specyfikacja:

Głośniki: x2
Wyświetlacz: LCD
Ilość klawiszy: 61
Ilość rytmów: 260
Ilość melodii demonstracyjnych: 65
Nagrywanie: TAK
Wejście Jack: TAK
Tryb nauki: TAK
Kontrola tempa: TAK
Kontrola poziomu głośności: TAK
Transponowanie akordów: TAK
Tuning: 99 trybów
Przedłużanie dźwięków: TAK
Pitch band: TAK
Dual: TAK
Vibrato: TAK
Dekompozycja: TAK
Touch: TAK
Nagrywanie: TAK
Programowanie rytmów: TAK
Pulpit na nuty: TAK
Wejścia: USB-MIDI, audio, MIC, wejście na telefon, DC
Zasilacz: TAK
Wymiary całkowite (dł/szer/wys): 97/37,5/32cm
Waga keyboardu: 4,7kg
Waga zestawu z opakowaniem: 6,4kg

Zawartość zestawu:

- keyboard
- pulpit na nuty
- zasilacz
- 2 przewody
- instrukcja obsługi

13 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA

Keybord 70515023

Instrukcja obsługi M70515023

Pobierz (676.22k)