RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Materac z zagłówkiem i pompką Twin Aeroluxe 188 x 99 x 30 cm Bestway 67556

Bestway 67556

Nowy produkt

Prezentujemy jednoosobowy materac welurowy o wymiarach 188 x 99 x 30 cm. Dmuchane łóżka mają szereg różnych zastosowań. Służą jako dodatkowe spanie dla gości, jako pierwsze spanie w nowym mieszkaniu, są doskonałym miejscem do zabawy dla dzieci, poprawiają komfort relaksu kiedy oglądamy TV i dają nam miejsce do spania gdy jedziemy pod namiot. Firma Bestway to druga najbardziej doświadczona marka w branży dmuchanych produktów. Jej towary są bardzo popularne i wytrzymałe. Jak każdy z materacy tego typu został pokryty wodoodpornym welurem, który jest miły w dotyku i łatwy w czyszczeniu za pomocą wilgotnej gąbki.

Więcej szczegółów


75.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Materac z pompkąwbudowaną
Ilość osóbjednoosobowy
Zasilaniena 230V

Więcej informacji

Welur na górze poprawia komfort snu i zapobiega zsuwaniu się prześcieradła. Dmuchany stelaż odpowiada za połączenie ze sobą dolnej oraz górnej powierzchni materaca. W przypadku prezentowanego modelu, producent zdecydował się na sprawdzony patent I-Beam, czyli łączenie za pomocą poziomych pasów układających się falowo. Tworzywo, którego użyto do budowy materaca to mocne i trwałe PVC. Dodatkowo w jedną ze ścian wbudowano pompkę elektryczną, która po włączeniu szybko napompuje łóżko, a przy jego składaniu opróżni materac z powietrza. Wystarczy otworzyć schowek i wyjąć z niego przewód zasilający na 230V. W górnej części znajduje się wybrzuszenie imitujące poduszką. Jest to zdecydowana zaleta dla osób, które nie wyobrażają sobie snu bez poduszki pod głową.

Dane techniczne:

Wymiary: 188 x 99 x 30 cm
Waga: 4,07 kg
Materiał: PVC, welur
Przeznaczenie: dla jednej osoby
Do użytku: wewnętrznego i zewnętrznego
Zasilanie pompki: 220 - 240 V
Czas pompowania: około 100 sekund

Największe zalety:

- stabilny materac
- flokowane pokrycie górne
- wbudowana poduszka dmuchana
- dmuchany stelaż I-Beam
- torba podróżna w zestawie
- łatwo się składa
- wbudowana pompka elektryczna
- pompowanie i wypompowanie powietrza

26 Inne produkty w tej samej kategorii: