RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Materac przenośny dmuchany dla dzieci łóżko 188 x 152 x 64 cm Bestway 67602

Nowy produkt

Dmuchane łóżko dla dzieci, przenośny materac do spania składany prosto do torby. Wyprodukowany przez firmę Bestway. Jego wymiary 145 x 76 x 18 cm pozwalają na komfortowy sen dzieciom między 3, a 6 rokiem życia. Idealne rozwiązanie kiedy wystąpi potrzeba przenocowania poza domem np. na działce. Wtedy takie przenośne łóżko dziecięce na pewno się przyda. Posiada stabilną konstrukcję i odpowiednio wyprofilowaną powierzchnię, która zapewni dziecku komfort. Twój maluch obudzi się rano wypoczęty i zadowolony. Wbudowane, dmuchane boczki to zabezpieczenie dla dziecka podczas snu. Dzięki nim nie spadnie z materaca. Całość jest składana prosto to zamocowanej na spodzie torby z rączkami. Ten materac turystyczny dla dzieci wykonany jest z solidnego materiału i posiada miękką, flokowaną powierzchnię, która znacząco wpłynie na komfort malucha.

Więcej szczegółów


74.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika3-6 lat
Materac z pompkąbez pompki
Ilość osóbjednoosobowy

Więcej informacji

Przenośne łóżko wykonano z flokowanego tworzywa PVC, które jest bardzo wytrzymałe na uszkodzenia. Pokryte miękkim welurem dostarcza sporo komfortu. W razie potrzeby czyszczenia powierzchni możemy użyć wody. Dostępne w trzech kolorach do wyboru: zielony, pomarańczowy oraz niebieski.

Cechy produktu:

- 3 piękne kolory do wyboru
- flokowane pokrycie górne
- pompowane boczki
- dmuchany stelaż coil-beam
- torba podróżna w zestawie
- łatka naprawcza w zestawie

Specyfikacja:

Wymiary 145 x 76 x 18 cm
Waga 2,52 kg
Materiał PVC, welur
Przeznaczenie jednoosobowy
Do użytku wewnętrznego
Zalecany wiek 3 - 6 lat

27 Inne produkty w tej samej kategorii: