RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pas transportowy na bagaż zabezpieczenie walizki regulowana długość

MAX-11908123

Nowy produkt

Pas na walizkę przyda się podczas każdej podróży, zarówno w pociągu jak i w samolocie. Żywy kolor pozwoli Ci na szybkie rozpoznanie bagażu na lotnisku. Pasuje na każdą walizkę, ponieważ jest regulowany i zapinany na klamrę. Pomaga ochronić walizkę, torbę czy też plecak turystyczny przed niespodziewanym otwarciem. Duża ilość rzeczy przewożonych w bagażu sprawia, że czasami standardowe zamki mogą niestety nie wytrzymać przeciążenia. Aby zabezpieczyć się przed tego rodzaju zdarzeniami, warto zastosować pas do bagażu. Produkt wykonany jest z materiału o ciasnym splocie włókien i zamykany na klamrę. Jego długość można precyzyjnie dopasować do obwodu walizki.

Więcej szczegółów


7.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Dane produktu:

PŁYNNA REGULACJA – pas można dowolnie regulować, dzięki czemu w szybki i prostu sposób zostanie dopasowane do aktualnego rozmiaru walizki bądź torby podróżnej.
KLAMRA – zapięcie pasa odbywa się przy użyciu szerokiej klamry, która utrzymuje go we właściwym miejscu, a w razie konieczności, może być także łatwo otwarta.
ATRAKCYJNA KOLORYSTYKA – pas jest wielokolorowy i łatwo rzuca się w oczy, dzięki czemu nie tylko ciekawie się prezentuje, ale zdecydowanie pomaga w namierzeniu swojego bagażu np. na stanowiskach odbioru bagażu.
ŁATWY MONTAŻ – pas wystarczy dopasować do obwodu walizki lub torby, a następnie zamknąć klamrę i ewentualnie dopasować regulację, aby całość ściśle się trzymała.

Specyfikacja:

Wymiary (dł/szer): 44-83/~4,8cm
Obwód: 88-166cm
Długość całkowita: 175cm
Waga: 55g
Waga z opakowaniem: 75g

4 Inne produkty w tej samej kategorii: