RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koc elektryczny podkładowy jednoosobowy z czasomierzem Camry CR 7422

CR 7422

Nowy produkt

Jesień i zima to czas, gdy zarówno na dworze, jak i w domu robi się chłodno. Aby uchronić się przed zimnem w trakcie mroźnych nocy i wieczorów wystarczy podłączyć ogrzewany koc do gniazda sieciowego i chwilkę poczekać. Po krótkim czasie możemy cieszyć się ciepłem opływającym całe ciało. Taki ogrzewany koc to jest idealny dla osób mających problemy z krążeniem. Zapewni stały dopływ ciepła i spokojny sen. Koc wykonany jest z miękkiej i przytulnej wełny syntetycznej. Można go prać po odpięciu kabla zasilającego i kontrolera temperatury. Pilot przewodowy pozwala wybrać poziom temperatury i zabezpiecza przed przegrzaniem. Grzejący koc CR 7422 Camry o wymiarach 160x100cm przeznaczony jest dla 1 osoby. Ten produkt to coś więcej niż zwykły koc. Dużą jego zaletą jest to, że wygląda bardzo elegancko i jest bardzo praktyczny. Wystarczy umieścić go pod lub na prześcieradle i cieszyć się rozgrzewającymi temperaturami.

Więcej szczegółów


169.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Pilot w zestawieTak
Ilość osóbjednoosobowy
Zasilaniena 230V

Więcej informacji

Ból pleców wywołany skurczem mięśni może przyjmować różne formy, począwszy od lekkiego dyskomfortu do osłabiającego bólu. Metod walki z przykrymi objawami jest wiele, jednak nie wszystkie można określić jako skuteczne. Terapia ciepłem przynosi niesamowite efekty - usuwa powstałe zmęczenie, dając jednocześnie uczucie komfortu. Co najważniejsze, jest możliwa do przeprowadzenia w domu. Dzięki elektrycznemu kocowi możesz pozbyć się dokuczliwego bólu bądź po prostu zrelaksować się w zaciszu własnych czterech kątów. Bez względu na porę dnia.

Wierzchnia tkanina to miły w dotyku polar a spodnia poliester. Taki dobór materiałów oraz dodatkowe taśmy wiążące prowadzone pod materacem zapobiegają przesuwaniu się koca na łóżku. Nie należy martwić się o jego czyszczenie, można swobodnie prać go w pralce, ponieważ ma odłączane przełączniki sterujące. Wystarczy odłączyć i wyjąć przewody zasilające z gniazda i można namoczyć produkt przez kilkanaście minut w letnim roztworze wody z mydłem. Można go wyprać w pralce w 30 stopniach w delikatnym cyklu. Następnie wystarczy rozciągnąć produkt do jego oryginalnego rozmiaru.

Prostota i wygoda użytkowania

Nie musimy martwić się o skomplikowane ustawianie parametrów. Sterownik temperatur, wyświetlacz kontrolera oraz wskaźnik ustawienia grzania pomogą kontrolować ustawienia i pracę koca i dostosować je do osobistych preferencji. Przycisk ustawienia temperatur w łatwo dostępnym miejscu pozwala na wybór odpowiedniego trybu pracy. Przy codziennym użytkowaniu produkt będzie wymagał 15 minut podgrzewania przed snem. Dzięki temu możemy zapobiec porannemu zesztywnieniu mięśni. Czasomierz w łatwo dostępnym miejscu pozwala na ustawienie 1, 2 lub 10 godzin, lub włączenie trybu pracy ciągłej „always on”. Dzięki automatycznemu wyłączaniu ogrzewania po upływie ustalonego czasu nie trzeba martwić się o zwiększone zużycie energii lub to, że będzie nam zbyt ciepło w nocy. Ochrona przed przegrzaniem jest dodatkowym zabezpieczeniem, które sprawia, że używanie naszego produktu jest naprawdę intuicyjne!

Koc elektryczny podkładowy jednoosobowy z czasomierzem Camry CR 7422

Cechy produktu Camry CR 7422:

- 1-osobowy koc elektryczny z timerem i pilotami
- odłączany przewód zasilający z pilotem LCD
- można prać w pralce w temperaturze 30°C
- rozmiar odpowiedni dla jednej osoby
- łatwy do sterowania
- 8 poziomów grzania
- czasomierz automatycznie wyłącza ogrzewanie po upływie ustalonego czasu
- ochrona przed przegrzaniem
- łatwy system zapobiegający przesunięciu się koca po materacu

Dane techniczne:

Wysokość: 160cm
Szerokość: 100cm
Czasomierz: 1/2/10 godzin lub tryb pracy ciągłej „Always on” - do wyboru
Wierzchnia tkanina: Wełna syntetyczna
Spodnia tkanina: Poliester
Moc: 85W
Zasilanie: 230V ~ 50/60 Hz
Gwarancja: 2 lata

16 Inne produkty w tej samej kategorii: