RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podgrzewany koc elektryczny 1-osobowy grzejąca mata na pilota 150x80cm

M72180115

Producenta

Aby uchronić się przed zimnem w trakcie mroźnych nocy i wieczorów wystarczy podłączyć koc elektryczny do gniazda sieciowego i chwilkę poczekać, aż koc się nagrzeje. Grzejącą matę o wymiarach 150 x 80cm kładziemy na łóżko. Po krótkim czasie możemy cieszyć się ogrzewanym łóżkiem i ciepłem, które korzystnie wpływa na nasze ciało. Grzejący koc, prześcieradło przynosi ulgę przy dolegliwościach reumatycznych. Jest niezastąpiony w przypadku występowania bólów korzonkowych czy reumatycznych. Poprzez delikatne i równomierne ogrzewanie całego ciała poprawia krążenie krwi, co wpływa na polepszenie samopoczucia i ogólnej sprawności ruchowej.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


75,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Pilot w zestawie Tak
Ilość osób jednoosobowy
Zasilanie na 230V

Więcej informacji

Kocyk jest miękki w dotyku i kładziemy go na łóżko jako matę do nagrzania łóżka lub materaca. Posiada zaczepy mocującego do materaca. Dzięki nim nie zsuwa się z niego. Pracę sygnalizuje lampka kontrolna, znajdująca się na pilocie. Do wyboru są 3 poziomy grzania. Koc posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Koc można prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, po odłączeniu kontrolera.

Ból pleców wywołany skurczem mięśni może przyjmować różne formy - od lekkiego dyskomfortu do osłabiającego bólu. Metod walki z przykrymi objawami jest wiele, jednak nie wszystkie można określić jako skuteczne. Terapia ciepłem przynosi niesamowite efekty - usuwa powstałe zmęczenie, dając jednocześnie uczucie komfortu. Co najważniejsze, jest możliwa do przeprowadzenia w domu. Dzięki elektrycznemu kocowi możesz pozbyć się dokuczliwego bólu bądź po prostu zrelaksować się w zaciszu własnych czterech kątów. Bez względu na porę dnia.

Produkt polecamy dla:

1. Koc przeznaczony jest dla osób, którzy mają problemy z rozgrzaniem się w zimne wieczory, ale także dla osób zmęczonych, spiętych i zestresowanych – pozwoli rozgrzać się i rozluźnić po ciężkim dniu.

2. Przynosi ulgę w bólach stawów i podczas dolegliwości miesiączkowych

3. Jest dobry dla osób cierpiących na schorzenia związane z krążeniem krwi – ciepło sprawia bowiem, że krew zaczyna szybciej krążyć.

Cechy produktu:

- 3 poziomy grzania
- idealny do ogrzania łóżka
- posiada zaczepy do zamocowania do łóżka bądź materaca
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- łagodzi dolegliwości reumatyczne, przyśpiesza krążenie krwi i poprawia samopoczucie
- odłączany kontroler
- koc można prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza, po odłączeniu kontrolera

Specyfikacja:

Moc: 60W
Materiał: poliester
Zasilanie: 220-240V, 50-60Hz
Ilość stopni grzania: 3
Wymiary: 150x80cm
Długość przewodu: ~150cm
Waga koca: 1kg
Waga z opakowaniem: 1,2kg

29 Inne produkty w tej samej kategorii: