RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koc elektryczny duży 180x130cm grzejący podgrzewany ciepła mata 2-osobowy

M29934863

Producenta

Dwuosobowy koc elektryczny, grzejące prześcieradło o wymiarach 180 x 130cm. Miękki, dwustronny i miły w dotyku, położony na łóżko ogrzeje Twoje ciało. Pracą koca sterujemy pilotem przewodowym wyposażonym w wyświetlacz i przyciski. Przewód ma długość około 2,5 metra więc łatwo podłączysz go do gniazdka. Do wyboru jest 6 poziomów grzania oraz timer godzinowy umożliwiający 12 różnych nastaw czasowych. Wbudowany termostat steruje ogrzewaniem koca, nie pozwala na jego przegrzanie i szybko osiąga wybraną moc grzania. Zima to czas, gdy zarówno na dworze, jak i w domu robi się zimno. Aby uchronić się przed zimnem w trakcie mroźnych nocy i wieczorów wystarczy podłączyć koc do gniazda sieciowego. Po krótkim czasie możemy cieszyć się ciepłem opływającym nasze ciało bez podkręcania grzejników i suchego powietrza w mieszkaniu.

Więcej szczegółów


199.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Wyświetlacz LCD Tak
Pilot w zestawie Tak
Ilość osób dwuosobowy
Zasilanie na 230V

Więcej informacji

Taki ogrzewany koc to jest idealny dla osób mających problemy z krążeniem. Zapewni stały dopływ ciepła i spokojny sen. Ból pleców wywołany skurczem mięśni może przyjmować różne formy - od lekkiego dyskomfortu do osłabiającego bólu. Metod walki z przykrymi objawami jest wiele, jednak nie wszystkie można określić jako skuteczne. Terapia ciepłem przynosi niesamowite efekty - usuwa powstałe zmęczenie, dając jednocześnie uczucie komfortu. Co najważniejsze, jest możliwa do przeprowadzenia w domu. Dzięki elektrycznemu kocowi możesz pozbyć się dokuczliwego bólu bądź po prostu zrelaksować się w zaciszu własnych czterech kątów. Bez względu na porę dnia. Możliwość regulacji mocy grzania w 6 stopniach pozwala dostosować temperaturę koca do potrzeb użytkowników. Dodatkowo nasz dwuosobowy koc posiada 12 stopniową regulację czasu pracy.

TRYBY PRACY - do wyboru mamy aż 6 regulatorów ustawień ciepła.

1 poziom nagrzewa się do 30℃
2 poziom nagrzewa się do 33℃
3 poziom  nagrzewa się do 36℃
4 poziom nagrzewa się do 39℃
5 poziom nagrzewa się do 42℃
6 poziom nagrzewa się do 45℃

12 POZIOMÓW CZASU - po zakończeniu czasu koc się wyłącza.

1 - 1 godzina
2 - 2 godziny
3 - 3 godziny
4 - 4 godziny
5 -5 godzin
6 - 6 godzin
7 - 7 godzin
8 - 8 godzin
9 - 9 godzin
10 - 10 godzin
11 - 11 godzin
12 - 12 godzin

Cechy produktu:

OSZCZĘDNOŚĆ OGRZEWANIA - zamiast podkręcać ogrzewanie rozłóż na łóżku koc elektryczny i ciesz się ciepłem dostosowanym do własnych potrzeb. Unikniesz tym samym suchego powietrza w domu i wysokich rachunków za ogrzewanie.
STEROWNIK ELEKTRONICZNY - pilot do obsługi koca jest bardzo intuicyjny, pozwala ustawić temperaturę grzania - 6 poziomów oraz czas pracy - 3 poziomy
PRZYJEMNY W DOTYKU MATERIAŁ - obie strony koca elektrycznego są flanelowe, w środku natomiast znajduje się warstwa poliestru. Koc jest mięciutki i miły w dotyku
BEZPIECZNY TERMOSTAT - korzystanie z koca grzejącego jest bezpieczne, a pożądana temperatura jest szybko osiągalna. Dzięki wbudowanemu termostatowi nie musimy martwić się o to, że koc się przegrzeje, ani godzinami czekać na jego rozgrzanie.

Zastosowanie:

Idealny do ogrzania łóżka - Łagodzi neuralgie i bóle reumatyczne - Uśmierza bóle mięśniowe - Poprawia krążenie krwi - Rozgrzewa dłonie i stopy - Poprawia samopoczucie

Koc przeznaczony jest dla zmarzluchów, którzy mają problemy z rozgrzaniem się w zimne wieczory, ale także dla osób zmęczonych, spiętych i zestresowanych. Włączony do zasilania pozwoli rozgrzać się i rozluźnić po ciężkim dniu. Dodatkowo przynosi ulgę w bólach stawów i podczas dolegliwości miesiączkowych. Zdecydowanie polecany dla osób cierpiących na schorzenia związane z krążeniem krwi, ponieważ ciepło sprawia, że krew zaczyna szybciej krążyć.

Dane techniczne:

Kolor: szary
Materiał: flanela
Moc: 160W
Napięcie: 220 V
Sterownik: TAK
Maksymalny stopnień nagrzania: 45℃
Wymiary(dł/szer): 180/130 cm
Przewód: ~2,5m
Waga: 1,75 kg
Waga w opakowaniu: 1,9 kg
Funkcje: ochrona przed przegrzaniem, szybkie nagrzewanie, termostat temperatury

29 Inne produkty w tej samej kategorii: