RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchany fotel koło z oparciem o średnicy 119 cm 43108 Bestway dla dorosłych

43108 Bestway

Nowy produkt

Dmuchany i wygodny fotel do pływania w postaci koła z oparciem renomowanej firmy Bestway. Średnica fotela dmuchanego to 119 cm, co jest wystarczające aby zapewnić wygodny wypoczynek dorosłej osobie. Dwa, mocne uchwyty ułatwiają wchodzenie, poprawiają bezpieczeństwo podczas pływania i ułatwiają transport produktu. Linka dookoła koła pozwala na łatwy i szybki chwyt koła oraz na połączenie kilku dmuchanych foteli i pływanie w grupie. Fotel wykonany jest z trwałego materiału PCV, co zwiększa jego wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Jeśli jednak produkt ulegnie uszkodzeniu, nie ma się co martwić!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


49.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Średnica 119cm
Wiek użytkownika dla dorosłych
Ilość osób jednoosobowy
Miejsce na napój Tak
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Nie ma lepszej rzeczy podczas skwaru letniego słońca, niż wypłynięcie na środek jeziora i relaks w chłodnej wodzie. Dzięki prezentowanemu przedmiotowi jakim jest dmuchany fotel, koło firmy Bestway, wypoczynek ten będzie jeszcze bardziej udany. Wygodne siedzisko z oparciem gwarantuje relaks, a dwa uchwyty na napoje chłodzące są dodatkowym atutem tego produktu. Łatwo sobie wyobrazić jak przyjemnie opalać się pływając na jeziorze lub falować na morzu z zimnym napojem w dłoni. Dodatkową przyjemność zapewni siatka zamocowana w dolnej części fotela - użytkownik jest ciągle chłodzony przez przepływającą wodę. W zestawie dołączono łatkę naprawczą, dzięki której szybko i skutecznie usuniesz usterkę.

Zalety produktu:

- 2 wytrzymałe rączki
- 2 uchwyty na napoje
- wygodne oparcie
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Średnica: 119 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,30 mm
Waga: 1,65 kg
Maksymalne obciążenie: 90 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: