RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Duże koło do pływania fotel na wodę 119 x 91 cm jednorożec Bestway 36159

36159

Nowy produkt

Dmuchane i wygodne koło do pływania w postaci jednorożca z kolorową grzywą od renomowanej firmy Bestway. Rozmiar tego fotela dmuchanego to 119 x 91 cm, co jest wystarczające aby zapewnić wygodny wypoczynek dorosłej osobie. Nie ma lepszej rzeczy podczas skwaru letniego słońca, niż wypłynięcie na środek jeziora i relaks w chłodnej wodzie. Dmuchane koło wykonane jest z trwałego materiału PCV, co zwiększa jego wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Jest odporne na rozerwanie, chemię basenową, słoną wodę oraz palące słońce. Dzięki kolorowym elementom, dmuchany jednorożec wspaniale wygląda na zdjęciach z wakacji. Jeśli jednak produkt ulegnie uszkodzeniu, nie ma się co martwić gdyż producent dołączył firmową łatkę naprawczą.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


25.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Średnica 119cm
Wiek użytkownika od 10 lat
Ilość osób jednoosobowy

Więcej informacji

Dzięki prezentowanemu przedmiotowi jakim jest dmuchany fotel, koło firmy Bestway, wypoczynek ten będzie jeszcze bardziej udany. Wygodne, duże siedzisko to gwarancja Twojego relaksu. Łatwo sobie wyobrazić jak przyjemnie opalać się pływając na jeziorze lub falować na morzu z zimnym napojem w dłoni. Dzięki odsłoniętej środkowej części użytkownik jest ciągle chłodzony przez przepływającą wodę. W zestawie dołączono łatkę naprawczą, dzięki której szybko i skutecznie usuniesz usterkę.

Zalety produktu:

- piękna kolorystyka
- jaskrawe barwy
- nietuzinkowy design
- idealny do opalania się
- duży rozmiar
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Rozmiar: 119 x 91 cm
Materiał: PVC
Waga: 0,55 kg
Wiek: od 10 lat

Duże koło do pływania fotel na wodę 119 x 91 cm jednorożec Bestway 36159

30 Inne produkty w tej samej kategorii: