RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Karta sieciowa adapter WIFI na USB odkręcana antena płyta sterowniki

MAX-9148391

Nowy produkt

Antena to bezprzewodowy adapter USB wspierający tryb N, w pełni zgodny ze standardami IEEE 802.11n , IEEE 802.11g, IEEE 802.11b. Prędkości przesyłu danych w sieci bezprzewodowej dochodzą do 300Mbps. Urządzenie potrafi wykorzystać odbity sygnał co pozwala na czterokrotne zwiększenie zasięgu oraz trzykrotny wzrost prędkości w stosunku do 802.11n. Karta zewnętrzna na USB wyposażona jest w odłączaną antenę dookólną zakończoną złączem RP-SMA o zysku 9dBi. Oferowana karta charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, bardzo dobrą mocą nadawczą (max 100mW) oraz osiągami (20dBm). Adapter podłącza się do portu USB 2.0 lub 1.1 i pracuje we wszystkich standardach sieci bezprzewodowej 2,4GHz 802.11b/g/n.

Więcej szczegółów


14.49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

300MBPS - prędkości przesyłu danych w sieci bezprzewodowej dochodzą do 300Mbps. Urządzenie potrafi wykorzystać odbity sygnał co pozwala na czterokrotne zwiększenie zasięgu oraz trzykrotny wzrost prędkości w stosunku do 802.11n.

PŁYTA ZE STEROWNIKAMI - w zestawie znajduje się płyta ze sterownikami umożliwiająca instalację adaptera na systemach XP/VISTA/WIN7 LINUX MAC OS X.

ODŁĄCZANA ANTENA - urządzenie wyposażone jest w odłączaną antenę dookólną zakończoną złączem RP-SMA o zysku 9dBi, co pozwala zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej. Adapter posiada również zatyczkę USB, która zabezpiecza go przed kurzem.

KOMPAKTOWE WYMIARY - bezprzewodowy adapter jest łatwy do przenoszenia, możesz umieścić go przy swoim laptopie, czy komputerze, a dzięki jego wymiarom nie ma potrzeby odłączania go. Możesz cieszyć się szybkim Wi-Fi w dowolnym miejscu.

Specyfikacja:

Antena: odłączana, dookólna 9dBi ze złączem RP-SMA
Interfejs: USB 2.0 / 1.1
Zabezpieczenia: 64/128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, TKIP/AES
Częstotliwość: 2,4GHz
Przepustowość: do 300Mbps
Zasięg: 30m
Obsługiwane systemy: XP/VISTA/WIN7 LINUX MAC OS X
Długość całkowita: 14cm
Waga: 30g
W zestawie: adapter i płyta CD ze sterownikiem

Karta sieciowa adapter WIFI na USB odkręcana antena płyta sterowniki

9 Inne produkty w tej samej kategorii: