RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Krajalnica domowa do chleba i wędlin Adler AD 4701 kompaktowy rozmiar

Adler AD 4701

Nowy produkt

Kompaktowa, bezpieczna krajalnica, składana ze zdejmowanym popychaczem. Równe plasterki szynki, krojenie świeżego chleba jest nie lada wyzwaniem dla każdego i mimo wszystko przysparza wielu problemów. Wysokiej jakości ostrze ze stali szlachetnej pozwala zarówno ciąć wędlinę w cienkie plastry jak i ukroić sobie solidną pajdę wiejskiego chleba. Krajalnica z ostrym nierdzewnym nożem ze stali szlachetnej umożliwi szybkie i łatwe krojenie o wybranej przez nas grubości. Krajalnica jest wygodna i bezpieczna! Całość można łatwo rozłożyć na elementy, przez co czyszczenie jest proste, szczególnie, że samo ostrze i plastikowy stolik mogą być umieszczone bezpiecznie w zmywarce do naczyń. Zajmuje bardzo mało miejsca. Dzięki możliwości złożenia, po skończonym krojeniu można odłożyć ją do szafki.

Więcej szczegółów


135.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Przycisk bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym włączeniem. Również plastikowa płyta dosuwająca, jest skonstruowana tak, by chronić palce przed skaleczeniem. Gumowe stopki zapobiegają przesuwaniu się krajalnicy.

Dane techniczne:

- nóż ze stali nierdzewnej o średnicy 16,5cm
- przycisk bezpieczeństwa przy włączniku
- gumowe stopki
- regulacja grubości krojenia
- wskaźnik grubości krojenia na pokrętle
- składany stolik i zdejmowany popychacz
- moc maksymalna 200W

Krajalnica domowa do chleba i wędlin Adler AD 4701 kompaktowy rozmiar

1 Inne produkty w tej samej kategorii: