RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Rękawica kuchenna niebezpiecznego kucharza strzeż się facet w kuchni MAN COOKING

MAN COOKING

Nowy produkt

Mężczyźni niechętnie uznają wyższość kobiety w jakiejkolwiek kwestii. Często jednak muszą przyznać niekwestionowaną władzę płci pięknej na przykład w ...kuchni. Choćby nie wiadomo jak się starali, nie są w stanie dorównać paniom w przyrządzaniu takich pyszności. Niektórzy mężczyźni to wiedzą i nauczyli się już z tym żyć. Jeśli jednak Twój facet jest gotów podjąć na tym polu rywalizację, podejmij wyzwanie i rzuć mu rękawicę, ale nie zwykłą tylko „Niebezpiecznego Kucharza”! Nasza rękawica przyda mu się choćby po to, aby nie zakończyć kulinarnej przygody z poparzonymi rękami.

Więcej szczegółów


28.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Ochroni jego ubranie oraz całą kuchnię przed niechcianymi plamami i zaciekami. Co więcej – skutecznie ostrzeże domowników oraz gości przed ewentualnym niebezpieczeństwem, które może ich spotkać. Ta rękawica dla mężczyzny to zabawny, a jednocześnie praktyczny prezent dla każdego faceta niezależnie od tego, czy próbuje gotować codziennie, czy jedynie od święta.

Informacje dodatkowe:

- kuchenna rękawica dla mężczyzny
- dowcipny design przypominający znak ostrzegawczy
- napis: „WARNING Man cooking”
- praktyczny i zabawny prezent dla faceta

30 Inne produkty w tej samej kategorii: