RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Otwierane zamykane mebleki kuchnia dla lalek AGD szafki modułowe

M44869908

Nowy produkt

Plastikowa kuchnia dla lalek to kolejna propozycja dla małych dzieci. 3 MODUŁY KUCHENNE które dziecko może dowolnie konfigurować. Pierwszy z nich zawiera kuchenkę z podwójnym piekarnikiem, mikrofalówkę oraz wysuwaną szufladę na drobiazgi. Drugi moduł to zlewozmywak z ruchomym kranem, zmywarka, suszarka na naczynia, 2 półki na kubki i szklanki oraz boczna szafka, w której dziecko może przechowywać garnki. Nad zlewozmywakiem znajduje się uchwyt, a na nim chochelka, łopatka oraz nożyk, a nad uchwytem 2 małe okienka z widokiem! Trzeci zawiera lodówkę z podwójnymi drzwiami, a wewnątrz 4 półeczki. Na drzwiach umieszczono dozownik na napoje oraz zamrażarkę. Łącznie aż 47 elementów do bawienia się z lalkami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


59.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

DŹWIĘK ORAZ ŚWIATŁA - po wciśnięciu jednego z przycisków na kuchence aktywuje się światło oraz charakterystyczny dźwięk uruchamiający palniki, następnie dźwięk gotowania a na koniec kuchenka sygnalizuje, że obiad został przygotowany. Światło świeci zarówno na palnikach jak i w piekarniku!

47 ELEMENTÓW
- Poza 3 modułami kuchni w komplecie znajdują się garnki, talerze, szklanki, kubki, przyprawy, kartonik z mlekiem, sokiem, lód do zimnych napoi, a także imitacja prawdziwego kurczaka, steka oraz hot – doga.

Specyfikacja techniczna:

Wiek: 3+
Zasilanie kuchni: 2x AAA (w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 37/7,5/27cm
Ilość elementów w zestawie: 47
Waga z opakowaniem: 240g

Zestaw zawiera:

- 3 moduły kuchni
- lód x2
- 4 kubki
- 4 szklanki
- 2 łyżki + chochelka + łopatka
- nożyk
- kartonik – mleko
-  kartonik – sok owocowy
- sos meksykański
- 3 małe talerzyki
- miska
- taca
- pojemniczki na przyprawy x12
- 3 garnki
- 3 pokrywki
- 3 duże talerzyki
- patelnia
- stek
- kurczak
- hot dog
- naklejki do naklejenia

3 MODUŁY


Każdy z nich można dowolnie konfigurować i przestawiać w zależności od wizji dziecka.

PIERWSZY
– kuchenka z podwójnym piekarnikiem (2 ruszty są wysuwane), mikrofalówka oraz wysuwana szuflada. Nad kuchenką znajduje się imitacja okapu.

DRUGI
– zlewozmywak z ruchomym kranem, zmywarka, a w niej koszyk na naczynia, suszarka na naczynia, 2 półki oraz jedna boczna szafka. Nad zlewozmywakiem znajduje się uchwyt, a na nim chochelka, łopatka oraz nożyk, a nad uchwytem 2 małe okienka z widokiem!

TRZECI
– lodówka z 4 półkami, wysuwana szuflada – zamrażarka oraz na drzwiach dozownik na napoje.
Otwierane zamykane mebleki kuchnia dla lalek AGD szafki modułowe
Otwierane zamykane mebleki kuchnia dla lalek AGD szafki modułowe Każdy ze sprzętów oraz szafek posiada otwierane drzwiczki, a wewnątrz znajdują się różnokolorowe nadruki zawartości, np. w zmywarce znajduje się imitacja talerzy, misek oraz kubków, w mikrofalówce kurczak, w lodówce żywność itd.

EFEKTY ŚWIETLNE ORAZ DŹWIĘKOWE

Po wciśnięciu jednego z przycisków na kuchence aktywuje się światło oraz charakterystyczny dźwięk uruchamiający palniki, następnie dźwięk gotowania a na koniec kuchenka sygnalizuje, że obiad został przygotowany.

Światło świeci zarówno na palnikach jak i w piekarniku! Całość sprawia, że elementy świetnie imitują realne odpowiedniki.
Otwierane zamykane mebleki kuchnia dla lalek AGD szafki modułowe

30 Inne produkty w tej samej kategorii: