RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przybory kuchenne do zabawy 5 szt. zestaw garnków dla dzieci rondelek cedzak

RC7839

Producenta

Zabawkowe przybory kuchenne wykonane z metalu. Są idealnie odwzorowane, dlatego imitują prawdziwe garnki. Dzięki nim dziecko może przyrządzić obiad dla swoich lalek czy misiów. Zestaw zawiera garnek, rondelek, chochle, szpatułkę oraz cedzak. Zestaw garnków umożliwia interesującą zabawę w dom, bar, restaurację. Zestaw znakomicie nadaje się do samodzielnej zabawy oraz z dorosłymi lub z innymi dziećmi. Zestaw garnków będzie doskonałym pomysłem na prezent, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Doskonale odwzorowane i wykonane z metalu przyciągną uwagę dziecka oraz zachęcą je do zabawy.

Więcej szczegółów


17.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PRZENOŚNY - zestaw jest lekki i poręczny, co sprawia, że dziecko z łatwością może go zabrać ze sobą do kolegi czy do ogrodu. Nie zajmuje wiele miejsca, zatem jego przechowywanie jest niekłopotliwe.

WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA - zabawka nie tylko umożliwia ciekawe i radosne spędzenie czasu, ale również wpływa na rozwój intelektualny dziecka oraz wzrost jego umiejętności motorycznych (ruchowych); rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność, a także uczy współpracy w grupie i usprawnia zdolności społeczno-integracyjne.

5 ELEMENTÓW - w zestawie znajduje się 5 elementów, czyli wszystko co jest potrzebne dla małego kucharza

Zestaw zawiera:

- rondelek,
- garnek,
- chochla,
- szpatułka,
- cedzak

30 Inne produkty w tej samej kategorii: