RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Kurtyna powietrzna 2000W Malatec dwa stopnie grzania pilot timer

MAX-68680

Nowy produkt

Kurtyna powietrzna to doskonałe rozwiązanie dla osób które szybko marzną. Sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. Posiada dwa stopnie grzania. Sprawdzi się zarówno w czasie chłodnych, jak i ciepłych dni, a to wszystko dzięki wbudowanej funkcji wentylatora. Kurtyna powietrzna doskonale tworzy barierę pomiędzy miejscami o różnych temperaturach. Zapobiega przedostawaniu się chłodnego powietrza do pomieszczenia i ogranicza straty ciepła oraz energii, co szczególnie sprawdza się w okresie zimowym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


98.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Pilot w zestawieTak
Zasilaniena 230V

Więcej informacji

Z kolei latem stanowi barierę przed gorącym powietrzem oraz chroni przed przedostawaniem się do pomieszczenia pyłów, owadów i innego rodzaju zanieczyszczeń.

Urządzenie posiada ochronę przed przegrzaniem, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo użytkownika. Przy wyłączonych grzałkach wentylator będzie doskonale chłodzić w gorące, letnie dni, ale wystarczy uruchomić ogrzewanie, by w zimie wentylator dodatkowo pomagał ogrzewać pomieszczenie i równomiernie rozprowadzać ogrzane powietrze. Przy produkcji urządzenie użyto skutecznych, ceramicznych płytek grzewczych. Kurtyna posiada wbudowany timer, a w zestawie znajdziesz pilot zdalnego sterowania. Kurtynę można zawiesić na ścianie lub postawić na płaskiej powierzchni, by służyła jako tradycyjny grzejnik.

Funkcje:

- 2 stopnie grzania: 1000W lub 2000W (tryb TURBO)
- ceramiczne płytki grzewcze
- ochrona przed przegrzaniem
- funkcja wentylatora
- pilot zdalnego sterowania
- wbudowany timer (od 30 min do 7,5 godziny)
- waga kurtyny ok. 2,6 kg

W zestawie:

- kurtyna powietrzna
- kołki montażowe
- pilot  
- instrukcja obsługi (w j.polskim)