RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyt na telefon ładowarka indukcyjna bezprzewodowa QI 2w1 samochodowa

MAX31110L9

Nowy produkt

Uchwyt na telefon z automatyczną ładowarką indukcyjną dzięki swojej funkcjonalności cieszy się coraz większą popularnością. Uchwyt jest elegancki, a jednocześnie bardzo bezpieczny i praktyczny! Korzystając z niego nie podpinasz kabla do telefonu ponieważ ładowanie odbywa się automatycznie poprzez umieszczenie telefonu w uchwycie. Pasuje do większości samochodów posiadających kratkę nawiewu. Aby skorzystać z ładowania wystarczy podłączyć przewód do ładowarki samochodowej. Głowica uchwytu obraca się w zakresie 360 stopni pozwalając na dowolne dostosowanie. Uchwyt wyposażono w czujnik podczerwieni, który w momencie przyłożenia telefonu do uchwytu rozkłada ramiona, a gdy telefon znajduje się w nim, dostosowuje i automatycznie je domyka. Aby wyjąć telefon z uchwytu wystarczy, że dotkniesz z tyłu górną jego – posiada on czujnik, który reaguje na dotyk skóry. Podczas jazdy telefon jest całkowicie bezpieczny, zaciski spełniają swoją rolę w 100%, nie ma możliwości by nawet na nierównej nawierzchni telefon wypadł.

Więcej szczegółów


34.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

UCHWYT + ŁADOWARKA 2W1 - uchwyt samochodowy na smartfon wyposażony został w ładowarkę indukcyjną. Dzięki ładowarce nie musisz mieć podłączonego telefonu, wystarczy że będziesz go trzymał w uchwycie on będzie się ładował. W znaczący sposób wpływa to na bezpieczeństwo podczas jazdy, nie ma ryzyka, że podczas wyjmowania telefonu przewód zaplącze się powodując zagrożenie. Ta ładowarka sprawi, że naładujesz swój telefon 2 razy szybciej!

AUTOMATYCZNE DOMYKANIE - posiada czujnik podczerwieni, który w momencie przyłożenia telefonu do uchwytu rozkłada ramiona, a gdy telefon znajduje się w nim, dostosowuje i automatycznie je domyka. Włóż swój smartfon, a ładowanie nastąpi automatycznie. W celu wyjęcia telefonu z uchwytu wystarczy, że dotkniesz z tyłu górną część uchwytu – posiada on czujnik, który reaguje na dotyk.

UNIWERSALNY - uchwyt montowany jest praktycznie w każdym samochodzie, który posiada kratkę wentylacyjną. Wystarczy podłączyć przewód USB do ładowarki samochodowej i gotowe! Jedyny warunek ładowarki to system ładowania indukcyjnego QI w telefonie, jeśli go nie posiadasz to żaden problem, wystarczy że dokupisz adapter!

ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI - uchwyt wyposażony został w antypoślizgowe nakładki, które dokładnie zabezpieczą telefon, nawet podczas jazdy na nierównej nawierzchni telefon nie jest narażony na jakąkolwiek rysę. Nie ma również możliwości by telefon wypadł z uchwytu.

Specyfikacja techniczna:

Moc: 10W / 7,5W – w zależności od modelu telefonu
Napięcie wejściowe: 5V/2A, 9V/1.67A (QuickCharge)
Napięcie wyjściowe: 5V/1.5A, 9V/1.2A (QuickCharge)
Częstotliwość ładowania: ≥ 80% 110k-205k Hz
Odległość transmisji: 0–8 mm
Wydajność ładowania: >72%
Odległość ładowania: <10mm
Materiał: PC + ABS
Rozstaw ramion: 6,5-9,5cm
Wymiary (dł/szer/wys): 11,5/7/12,5cm
Długość przewodu: 100cm
Waga uchwytu: 97g
Waga zestawu z opakowaniem: 204g

Zawartość zestawu:

- uchwyt
- przewód USB typu C USB

1. WEJŚCIE DO ŁADOWANIA
2. ANTYPOŚLIZGOWE NAKŁADKI
3. DOTYKOWY CZUJNIK OTWIERAJĄCY RAMIONA
4. CZUJNIK PODCZERWIENI ROZSZERZAJĄCY RAMIONA

Uchwyt na telefon grawitacyjny do telefonu ładowarka QI 2w1 samochodowa

2 Inne produkty w tej samej kategorii: