RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przenośny domek dla lalek dom z zabawkami 6 pokoi pies mebelki

M8461902

Nowy produkt

Zabawkowy domek dla lalek to marzenie każdej dziewczynki. Zapewnia znakomitą, kreatywną, wielogodzinną zabawę samemu lub z przyjaciółkami. Zabawka pozwoli przyjemnie spędzić czas wolny oraz dostarczy mnóstwo radości zwłaszcza w chłodne czy deszczowe dni. Domek składa się z parteru i piętra, łącznie rozmieszczono 6 pomieszczeń. Do dyspozycji mamy przedpokój, kuchnię, salon z kominkiem, łazienkę, sypialnię oraz pokój dziecięcy. Domek jest otwierany na boki. Dodatkowo w zestawie znajduje się ruchome (wyciągane) wyposażenie w postaci figurek rodziny 3-osobowej (mama, tata i dziecko), psa, oraz małych mebli.

Więcej szczegółów


44.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 3 lat

Więcej informacji

Cechy produktu:

- 6 pomieszczeń
- domek składa się z parteru i piętra, na których rozmieszczono przedpokój, kuchnię, salon z kominkiem, łazienkę, sypialnię oraz pokój dziecięcy
- do zestawu jako wyposażenie „ruchome” (wyciągane) dołączono figurki rodziny 3-osobowej (mama, tata i dziecko), psa, a także mebelki w postaci krzeseł, stołu, łóżek oraz sofy
- domek posiada optymalne rozmiary, jest lekki, a specjalny, duży uchwyt pozwala na łatwe przeniesienie
- domek jest składany, dzięki czemu można bez problemu zabrać go ze sobą jak małą walizkę podróżną np. do samochodu na wyjazd
-  pomaga wcielać się w różne role już od najmłodszych lat
- rozwija kreatywność, a także wpływa na rozwój zachowań społecznych i wspomaga procesy integracyjne

Na uwagę zasługuje również otwierana lodówka znajdująca się w kuchni oraz elementy dekoracyjne przed domkiem, takie jak skrzynka na listy, płot z mini ogródkiem czy ozdobne okiennice. Dzięki nim zabawa jest bardziej ciekawsza i wciągająca.

Prezentowany domek dla lalek posiada optymalne wymiary. Jest lekki, a specjalny uchwyt pozwala na jego łatwe przeniesienie. Zabawka jest składana, dzięki czemu można bez problemu zabrać ją ze sobą jak małą walizkę podróżną do samochodu na wyjazd, jak również w wiele innych miejsc np. do ogrodu, parku, koleżanki czy do przedszkola.

Wspaniały, kolorowy domek dla lalek polecany jest do użytku prywatnego w domu oraz jako wyposażenie przedszkoli, dziecięcych oddziałów szpitalnych i różnego rodzaju placówek opiekuńczo-wychowawczych, w których często przebywają dzieci. Doskonały pomysł na prezent dla każdej dziewczynki.

Specyfikacja:

Wiek: +3 lata
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary (dł/szer/wys): 16/18/28,5cm
Waga zestawu: 690g
Waga z opakowaniem: 1kg

Zawartość zestawu:

- składany domek
- figurki rodziny, pies i mebelki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: