RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Zabawka do kąpieli gumowe zwierzątka kolorowe kółeczka

MAX-2523449

Nowy produkt

Zabawki do kąpieli, zestaw do pluskania w wannie składa się z 8 elementów, które charakteryzują się różnorodnością kształtów, kolorów i materiałów. Komplet zawiera 4 plastikowe puzzle oraz 4 miękkie, gumowe zwierzątka lew, małpka, pies i krówka. Sympatyczne zwierzątka można ściskać w dłoni i tym samym wypuszczać z nich powietrze. Podstawy figurek o odmiennych kształtach należy dopasować do środka puzzli, które przypominają koła ratunkowe. Są one lekkie i doskonale utrzymują się na wodzie. Żywe barwy przyciągają uwagę dziecka i zachęcają go do zabawy. Produkty są nieszkodliwe dla zdrowia oraz posiadają łagodne krawędzie, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie się bawić. Akcesoria nie tylko spełniają funkcję zabawową oraz urozmaicają codzienne kąpiele, ale również uczą i wpływają na rozwój dziecka.

Więcej szczegółów


14.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Kolorowe zabawki kąpielowe rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywne myślenie, usprawniają zdolności manualne oraz są niezwykle pomocne w nauce kształtów, nazw zwierząt oraz w poznawaniu kolorów i rodzajów materiałów. Produkt polecany zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Dane techniczne:

Wiek: od 18 m-cy
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary 1 puzzla (szer/wys): 8,5/2,5cm
Waga zestawu: 190g
W zestawie: 4 puzzle i 4 zwierzątka

16 Inne produkty w tej samej kategorii: