RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Edukacyjna kaczuszka zabawka dla dzieci kaczka śpiewająca tańczy

M3162879

Nowy produkt

Wesoła kaczuszka to bezpieczna zabawka interaktywna przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia. Kaczka śpiewa, tańczy i świeci, dzięki czemu wzbudza zainteresowanie, wpływa na rozwój różnych obszarów u dziecka. Dzięki zabawce maluch reaguje na wiele bodźców słuchowych, ruchowych i wzrokowych. Atrakcyjna kolorystyka oraz 6 dużych, kolorowych przycisków z rożnymi funkcjami przyciągają uwagę dziecka i zachęcają je do aktywności. Wszystkie przyciski  funkcyjne plus jeden w formie serca oraz jeden w formie małego kaczątka zostały umieszczone na brzuchu kaczki. Ich rozmiar sprawia, że łatwo je nacisnąć. Każdy przycisk po naciśnięciu uruchamia inną melodię lub dźwięk. Przyciski można wciskać kilkukrotnie i tym samym zmieniać dowolnie rodzaj melodii oraz dźwięków. Kształt kaczuszki oraz łagodne krawędzie umożliwiają pewny chwyt i trzymanie jej w rączce.

Więcej szczegółów


47.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika od 18 miesięcy
Zasilanie na baterie

Więcej informacji

ZABAWKA DLA NAJMŁODSZYCH - interaktywna kaczka śpiewa, tańczy oraz posiada wbudowane światełka, wpływa na rozwój dziecka, jest formą nauki i zabawy

KOLOROWE PRZYCISKI - są duże i kolorowe, łatwo je nacisnąć, a to zachęca dziecko do zabawy i aktywności

BEZPIECZNA - specjalnie zaprojektowany kształt kaczuszki i łagodne krawędzie powodują, że dziecko chwyta zabawkę łatwo i pewnie trzyma ją w rączce, nie jest narażone na zrobienie sobie krzywdy.

ZAMKNIĘCIE BATERII NA ŚRUBKĘ - do otwarcia osłony baterii wymagane jest użycie śrubokręta, a dziecko samo jej nie otworzy

Dane techniczne:
 
Wiek: +18 miesięcy
Certyfikaty: CE, EN71
Zasilanie: 3 x baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 11/13/16,5cm
Waga: 300g
Waga z opakowaniem: 390g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: