RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pingwin edukacyjny zabawka dla dzieci pingwinek śpiewający tańczy

M63162879

Nowy produkt

Wesoła kaczuszka to bezpieczna zabawka interaktywna przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. Pingwinek śpiewa, tańczy i świeci, dzięki czemu wzbudza zainteresowanie, wpływa na rozwój różnych obszarów u dziecka. Dzięki zabawce maluch reaguje na wiele bodźców słuchowych, ruchowych i wzrokowych. Atrakcyjna kolorystyka oraz 5 dużych, kolorowych przycisków z rożnymi funkcjami przyciągają uwagę dziecka i zachęcają je do aktywności. Posiada spokojne piosenki, delikatne światełka oraz subtelny głos, który ma uspokajający wpływ na małe dziecko. Sprawdzi się doskonale jako kompan przy codziennych czynnościach jak i jako pomoc przy usypianiu. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nawet przy upuszczeniu przez maluszka nie zepsuje się.

Więcej szczegółów


42.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

INTERAKTYWNY PINGWINEK - słodki pingwinek posiada 5 przycisków na brzuszku oraz 2 tryby, które bawią oraz uczą pociechę. Potrafi tańczyć, śpiewać a nawet opowiadać bajki. Porozmawia z dzieckiem i razem z nim będzie uczyć się części ciała, literek a także ćwiczyć pamięć. Zabawka działa na 3 baterie AA (brak w zestawie). Świetnie nada się jako towarzysz przy codziennych aktywnościach.

2 TRYBY - zabawka pingwinek posiada aż 2 różne tryby: muzyczno-edukacyjny oraz rozrywkowy. Można przełączyć je poprzez przesunięcie guziczka, który znajduje się pod spodem zwierzaka. Tryb pierwszy sprawia, że pingwinek śpiewa, opowiada bajki oraz rozmawia z dzieckiem. Pociecha może nauczyć się części ciała, literek oraz wielu innych wyrazów w języku angielskim, który jest bardzo przydatny w przyszłości. Gdy przełączymy zwierzaka na drugi tryb zacznie tańczyć. Będzie poruszał łapkami, dziobem oraz oczkami. Stworzy niesamowity pokaz, który z pewnością sprawi dziecku wiele radości.

BAWI I UCZY - oprócz tego, że pingwinek będzie doskonałą zabawką oraz kompanem, spełni również rolę edukacyjną w codziennym życiu maluszka. Dzięki niemu dziecko rozwinie swoje zdolności językowe, motoryczne małe i duże. ponadto wyćwiczy pamięć oraz używanie zmysłów takich jak słuch, wzrok czy dotyk. Pingwinek mówi w języku angielskim, dzięki czemu dziecko ćwiczy język, który jest niezbędny w jego dorosłym życiu.

EFEKTY ŚWIETLNE I DŹWIĘKOWE - zabawka posiada wiele efektów dźwiękowych oraz efekty świetlne, które urozmaicą zabawę maluszka. Pingwinek podczas swojego radosnego tańca rusza łapkami, dzióbkiem oraz kręci się na kółeczkach. Ponadto jest podatny na lekki dotyk, dzięki wbudowanym sensorom. Gdy dziecko dotknie zwierzaka w wybraną część ciała, zwierzaczek odpowie mu nazywając ją.

Dane techniczne:
 
Wiek: 6 miesięcy +
Zasilanie: 3 x AA (brak w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 12/14/17cm
Waga: 0,3kg
Waga z opakowaniem: 0,36kg

TRYB MUZYCZNY

Po włączeniu trybu muzycznego pingwinek śpiewa oraz tańczy.  Jest to świetny sposób na zwrócenie uwagi malucha i zajęcie go na parę chwil. Będzie to pokaz, który zachwyci każde dziecko. Funkcje przycisków w trybie muzycznym:

1. Regulacja dźwięku: Pingwinek posiada 4 tryby głośności. Aby uciszyć lub podgłośnić efekty dźwiękowe wystarczy nacisnąć guziczek tyle razy ile potrzebujemy, wedle własnego uznania. Gdy pingwinek się włącza, poziom jego głośności to 3.

2. Opowiadania: Po przyciśnięciu tego guzika pingwinek zacznie opowiadać jedną z czterech wybranych bajek. Aby przesunąć się do następnej bajki wystarczy przycisnąć guzik jeszcze raz. Spis bajek: Mądry lisek, Lisek i drwal, Łasica i mysz, Orzeł i wrona

3. Piosenki: Po wciśnięciu tego przycisku pingwinek zacznie śpiewać jedną z pięciu wybranych piosenek. Aby przewinąć do następnego utworu należy ponownie przycisnąć guziczek. Spis piosenek: ABC, Prezent Klementynki, Tańczące dziecko Diddy, Pogoda, Gwiazdko świeć jasno

4. Serduszko: Gdy przyciśniemy ten guziczek krótko usłyszymy piosenkę Bicie księżyca, gdy guziczek zostanie przytrzymany chwilkę dłużej pingwinek zaśpiewa kołysankę.

5. Guziczek do nauki: Po wybraniu tego guziczka pingwinek zagra z maluchem w quiz
Pingwin edukacyjny zabawka dla dzieci pingwinek śpiewający tańczy
Pingwin edukacyjny zabawka dla dzieci pingwinek śpiewający tańczy

TRYB TAŃCZĄCY

Aby przełączyć pingwinka na tryb tańczący należy przesunąć guziczek znajdujący się pod spodem zwierzaka. Gdy muzyka zacznie grać będzie poruszał łapkami oraz guziczek przypominający jego serduszko zacznie świecić w rytmie melodii.

FUNKCJA EDUKACYJNA

Aby włączyć funkcję edukacyjną wystarczy przycisnąć guzik nauki. Po tej akcji pingwinek zacznie pytać maluszka o konkretne części ciała. Po złapaniu za wybrany fragment odpowie mu pochwałą bądź nakłoni do spróbowania raz jeszcze.

5 PRZYCISKÓW

Na brzuszku pingwinka znajduje się pięć różnych przycisków. Każdy z nich wywołuje inną interakcję. Ponadto guziczek serduszko świeci na czerwono w rytm grającej melodii.
Pingwin edukacyjny zabawka dla dzieci pingwinek śpiewający tańczy
Pingwin edukacyjny zabawka dla dzieci pingwinek śpiewający tańczy

ŚWIECĄCE ŁAPKI


Pingwinek podczas swojego małego pokazu rusza łapkami, które oprócz tego podświetlane są na różne kolory. Jest to świetna zabawka do usypiania dziecka, rozświetli otoczenie malucha subtelnym blaskiem.

ŻYWE KOLORY

Zabawka pingwinek posiada wiele ciekawych i wyrazistych kolorów, które dodatkowo zachęcają do zabawy. Dziecko może nauczyć się rozpoznawać barwy oraz je nazywać.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: