RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampka biurkowa LED organizer szkolna na przybory biurko stojak 4w1

M3114848

Nowy produkt

Lampka biurkowa LED dzięki możliwości regulacji światła oraz możliwości korzystania z niej niezależnie od dostępu do prądu ma bardzo szerokie zastosowanie. Z powodzeniem może zostać wykorzystana na dziecięcym biurku podczas odrabiania lekcji lub podczas innych prac, w tym rysowania. Lampkę na biurko można również wykorzystać do oświetlenia pokoju lub do czytania. To nie kolejna zwykła lampka na biurko. To nowoczesny system organizacji przestrzeni oraz możliwość ograniczenia dodatkowych przedmiotów na biurku. Nasza lampka łączy w sobie funkcję lampki, stojaka na telefon, organizera na długopisy oraz powerbanku. Lampka posiada aż 3 stopnie regulacji mocy, a to korzystnie wpływa na oszczędność energii. Warto dodać, że jest to lampka biurowa LED o temperaturze barwowej światła 4200K - 4600K.

Więcej szczegółów


37.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

SZEROKIE ZASTOSOWANIE – lampkę możemy wykorzystać nie tylko na biurku podczas odrabiania lekcji lub podczas wykonywanej pracy, ale również do oświetlenia pokoju lub do czytania. Sprawdzi się również na zewnątrz, np. przy odpoczynku na tarasie lub w ogrodzie.

3 POZIOMY JASNOŚCI – lampka LED wyposażona została w 3 różne tryby. Różną się one od siebie poziomem natężenia światła, więc można łatwo dostosować poziom naświetlenia do własnych potrzeb.

MOŻLIWOŚĆ ŁADOWANIA "POWERBANK"– urządzenie posiada funkcję ładowania, dzięki czemu nie musi być podłączone do prądu przez cały czas. Dzięki temu można zabrać ją również na zewnątrz i korzystać nawet w miejscach, które nie mają dostępu do prądu. Warto dodać, że po odłączeniu z sieci ta lampka LED dla dzieci działa jak powerbank.

ELASTYCZNE RAMIĘ – lampka biurkowa wyposażona została w ruchome i giętkie ramię, które bez problemu można obrócić, a następnie ustawić pod dowolnym kątem.

Specyfikacja:

Temperatura barw: 4200K - 4600K
Poziomy jasności: 3
Ramię: elastyczne
Ilość LED: 18
Funkcja powerbank: tak
Bateria: 4000 mAh
Akumulator: tak
W zestawie: kabel USB-DC
Wymiary: 35/10/10 cm
Waga: 0,258 kg
Waga w opakowaniu: 0,343 kg

14 Inne produkty w tej samej kategorii: