RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampka biurkowa 18 LED dotykowa szkolna USB baterie 3 poziomy jasności

M01909108

Nowy produkt

Lamka biurkowa stanowi źródło światła, które gwarantuje poziom oświetlenia wymagany do efektywnego czytania bądź pracy. Elastyczny, obracany o 360° i ruchomy we wszystkich płaszczyznach statyw pozwala na dokładne dopasowanie strumienia światła. Lampka może być zasilana z wbudowanego akumulatora, baterii lub bezpośrednio z sieci za pomocą kabla USB-microUSB (w zestawie) podłączonego do komputera lub zasilacza sieciowego (brak w zestawie). Regulacja poziomu oświetlenia odbywa się za pomocą dotykowego włącznika i umożliwia ustawienie 3 trybów intensywności. Lampka posiada ciekawy, futurystyczny design. Biała, gładka powierzchnia jest także łatwa w czyszczeniu i pasuje do każdego pomieszczenia w domu lub w biurze.

Więcej szczegółów


19.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

ELASTYCZNY STATYW - obracane o 360° oraz ruchome we wszystkich płaszczyznach ramię pozwala na dopasowanie źródła światła do indywidualnych potrzeb.

TRZY ŹRÓDŁA ZASILANIA - możliwość zasilania z baterii oraz poprzez kabel USB-microUSB podłączony do komputera lub zasilacza oraz korzystania z wbudowanego akumulatora.

REGULACJA POZIOMU OŚWIETLENIA - 3 poziomy jasności regulowane za pomocą przełącznika dotykowego gwarantują ustawienie siły światła zgodnie z oczekiwaniami. 18 jasnych diod zapewnia wysoką jasność świecenia przy jednoczesnej ochronie oczu dzięki mlecznej osłonce diod.

ATRAKCYJNY DESIGN - biała, jednolita powierzchnia oraz opływowe kształty obudowy podstawy oraz źródła światła powodują, że lampka ciekawie się prezentuje.

Specyfikacja:

Moc: 1W
Ilość diod LED: 18
Zasilanie: 3x bateria AA 1,5V (brak w zestawie); kabel microUSB, wbudowany akumulator
Kąt świecenia: 120°
Akumulator: 600mAh
Natężenie oświetlenia: 500lx
Wymiary (dł/szer/wys): 10/14/44cm
Waga: 160g
Waga z opakowaniem: 230g
W zestawie: lampka oraz kabel microUSB

Lampka biurkowa 18 LED dotykowa szkolna USB baterie 3 poziomy świecenia

14 Inne produkty w tej samej kategorii: