RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Tablica świetlna LED z napisami Cinema Lightbox lampka 95 znaków A4

MAX-9120709

Nowy produkt

Domowy, biurowy kasetom z podświetlanym tekstem. Lampka dekoracyjna LED w kształcie prostokątnego kasetonu, w którym można umieścić dowolne litery oraz znaki. Tablica podświetlana jest przez równo rozłożone wewnątrz diody LED. Oświetlają one cały kaseton, na którym w dowolny sposób na trzech poziomych rzędach można ułożyć własne hasła lub przesłania. Wszystkie znaki nadrukowane są na przezroczystej folii w kształcie prostokątów. Ich montaż polega na wsunięciu w ułożone poziomo prowadnice, które wyznaczają szerokość poszczególnych wierszy. Domowy lightbox może być zasilany z baterii (6x AA – brak w zestawie) lub przez kabel USB-DC5V.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


37.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Liczba znaków: 95
Moc: 2W
Zasilanie: 6x bateria AA 1,5V (brak w zestawie) lub kabel USB-DC 5V (w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 30/4/21,5cm
Długość przewodu: ~100cm
Waga zestawu: 440g
Waga z opakowaniem: 650g

Dzięki dwóm rodzajom zasilania można ją ustawić w dowolnym miejscu, lub powiesić na ścianie. Z tyłu obudowy znajdują się specjalne otwory do zaczepienia haczyków lub wkrętów. Lampa LED z wsuwanymi znakami może być ciekawym gadżetem reklamowym, małą tablicą ogłoszeń, lightboxem informacyjnym, a także elementem wystroju wnętrz, bądź jakichkolwiek innych miejsc. Szczególnie atrakcyjnie prezentuje się w nocy, ale również przy umiarkowanym oświetleniu zwraca uwagę i zachęca do zapoznania się ze znajdującą się na niej treścią.

PODŚWIETLENIE LED – wydajne, równomiernie rozłożone diody zapewniają prawidłowe oświetlenie, dzięki któremu zagwarantowany jest odpowiedni kontrast między białym, mlecznym tłem, a czarnymi literami, cyframi, znakami specjalnymi oraz kolorowymi emotkami.
ZESTAW ZNAKÓW – w komplecie znajduje się 95 znaków, wśród których są litery (alfabet angielski), cyfry, znaki specjalne oraz kolorowe ikonki, co umożliwia utworzenie napisów w trzech wierszach.
DWA ŹRÓDŁA ZASILANIA – lightbox może działać na baterie lub być podłączony do ładowarki za pomocą kabla USB, który znajduje się w zestawie; umożliwia to dowolne umieszczenie lampki oraz rozszerza zakres zastosowania.
PROSTY MONTAŻ – zarówno montaż samego kasetonu, jak i umieszczenie w nim poszczególnych znaków, jest proste; tablicę można postawić lub zawiesić (z tyłu znajdują się otwory), a litery wsuwa się delikatnie w znajdujące się na froncie prowadnice.

Zawartość zestawu:

- lightbox
- kabel USB
- litery alfabetu 62 sztuki
- cyfry 11 sztuk
- znaki specjalne 7 sztuk
- emotikony 15 sztuk

28 Inne produkty w tej samej kategorii: