RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Girlanda 10 kul LED Cotton BALLS świecące kule LAMPKI 3 kolory

Nowy produkt

Oświetlenie LED ogranicza koszty zużycia energii i daje dużo możliwości w zakresie aranżacji i wystroju różnych wnętrz. Świecąca, przenośna, zasilana na baterie girlanda to rozwiązanie, które podkreśli charakter sezonowych dekoracji bądź atmosferę pomieszczeń. 10 lekkich, kolorowych kul można swobodnie ułożyć na każdej powierzchni lub podwiesić zgodnie z oczekiwaniami dotyczącymi aktualnego wystroju. Każdy element składa się z jednej kuli wykonanej z tworzywa sztucznego, w której wnętrzu zamontowana jest świecąca dioda. Dekoracyjnego charakteru całości nadaje subtelny oplot z naturalnej, bawełnianej nici.

Więcej szczegółów


12.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilaniena baterie

Więcej informacji

Plastikowa struktura sprawia, że kule LED są lekkie i wytrzymałe, a nitka powoduje, że są także miłe w dotyku. Dzięki temu nie stanowią zagrożenia uszkodzenia nawet najbardziej delikatnych powierzchni mebli lub innych przedmiotów, z którymi mają bezpośredni kontakt.

Wytrzymały, przezroczysty przewód zasilający połączony z małym, przezroczystym pojemnikiem na baterie umożliwia swobodne zwisanie całego zestawu w przypadku wykonania podwieszanych kompozycji. Ponadto elementy zasilające nie odznaczają się nadmiernie na tle powierzchni bądź innych przedmiotów, co pozwala na większą ekspozycję głównych elementów dekoracyjnych. Zestaw świecących, kulistych lampek ma długość 175cm, co umożliwia przygotowanie imponujących kompozycji świetlnych. Średnica każdej z kul to 6cm, dzięki czemu są one wyjątkowo subtelne, ale jednocześnie dobrze widoczne.

Cechy produktu:

- girlanda pozwala na swobodne tworzenie przestrzennych, podwieszanych aranżacji
- doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, jako ozdoba ściany, parapetu, stołu itp.
- oświetlenie typu LED wymaga niskiego poboru energii
- każda z kul opleciona naturalną nicią bawełnianą
- kompozycja kolorów umożliwia dopasowanie do pozostałych elementów wystroju wnętrz

Specyfikacja:

Kolory kul: 3 wersje do wyboru
Moc: 0,6 W
Zasilanie: 2x bateria AA 1,5V (brak w zestawie)
Wymiary zestawu (dł/szer/wys): 175/6/6cm
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 27/18/13cm
Waga zestawu: 110g
Waga z opakowaniem: 192g

26 Inne produkty w tej samej kategorii: