RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampka Led na baterie AAA ścienna włącznik światła na magnes taśmę

MAX-17239351

Nowy produkt

Masz problem w swojej kuchni, pokoju w biurze, żeby zamontować dodatkowe światło, ale bez zbędnego remontu i prac? Rozwiązaniem jest lampka ścienna montowana na magnes lub taśmę dwustronną. Wygląda jak tradycyjny włącznik światła montowany na ścianę. Lampka LED to urządzenie, które z powodzeniem można stosować w wielu miejscach. Posiada 3 sposoby montażu, zawieszenie, magnesy oraz taśma dwustronna z rzepem. Lampka posiada centralnie zamocowaną diodę LED, która zapewnia intensywne światło. Prezentowana lampka działa na zasadzie tradycyjnego włącznika światła i wystarczy ją nacisnąć z jednej strony, aby uruchomić, a następnie z drugiej strony, aby wyłączyć.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


7.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

Zasilana jest na baterie 3 x AAA. Małe wymiary pozwalają umieścić ją niemal w każdym, nawet trudno dostępnym miejscu, a także zabrać ze sobą w podróż. Będzie nie tylko wydajnym źródłem światła w domu. W piwnicy lub na strychu może doświetlać poszczególne szafki lub półki. Może okazać się także bardzo pomocna w wykonywaniu różnego rodzaju prac naprawczych bądź remontowych. Magnesy sprawiają bowiem, że łatwo przymocować ją chociażby pod maską auta lub innym miejscu, w którym dostęp światła jest ograniczony, a konieczność pracy przy użyciu dwóch rąk jest konieczna. Lampka LED może być zamontowana na stałe lub stanowić przenośne źródło światła.

SILNE ŚWIATŁO – wydajna dioda LED pozwala na dużą intensywność świecenia lampki.
PROSTA OBSŁUGA – działa na zasadzie przełącznika, który zapala lub gasi światło.
3 SPOSOBY MONTAŻU – możliwość zawieszenia, przymocowania do metalowej powierzchni na znajdujące się w obudowie magnesy lub przyklejenia na taśmę dwustronną z rzepem dołączoną w komplecie.
KOMPAKTOWA BUDOWA – małe wymiary i regularne kształty pozwalają na szerokie zastosowanie i łatwy transport, lampka doskonale wkomponowuje się w wystrój pomieszczenia.

Specyfikacja:

Zasilanie: 3x bateria AAA (brak w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 8,5/8,5/3cm
Waga: 56g

26 Inne produkty w tej samej kategorii: