RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Latarka ręczna LED Cree lampka akumulatory 2 ładowarki turystyczna

MAX-5290812

Nowy produkt

Latarka ręczna wyposażona w diody LED CREE, które cechuje jasne i silne światło. Taka latarka przyda się praktycznie wszędzie gdyż naładujesz ją w domu oraz przy pomocy auta na kempingu. Możliwość wielokrotnego ładowania za sprawą ładowarki samochodowej oraz sieciowej to jej wielka zaleta. Poza tym jej konstrukcja jest lekka, a całość niewielkich rozmiarów. Zabranie jej ze sobą nie stanowi żadnego problemu. Została solidnie wykonana, co przedłuża trwałość jej użytkowania. Jest odporna na wstrząsy i działanie wilgoci. Zabierz ją ze sobą do namiotu, zostaw na działce letniskowej albo używaj w aucie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


38.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Typ latarkiręczna

Więcej informacji

Na rączce znajduje się gumowany, wygodny przycisk, którym przełączamy tryby świecenia. Dioda LED o maksymalnej mocy do 800 lumenów gwarantuje doskonałą widoczność nawet w trudnych warunkach i miejscach całkowicie pozbawionych dostępu światła. Czarny kolor obudowy sprawia, że nie widać zabrudzeń, a gładka powierzchnia ułatwia ewentualne czyszczenie.

Latarka z boku uchwytu posiada wejście na ładowarkę, które zabezpieczane jest zaślepką. Dzięki niej nie dostaje się tam kurz ani wilgoć. Do zestawu dołączone są dwie ładowarki: sieciowa i samochodowa, a także dwie baterie akumulatorowe typu BRC 18650 o napięciu 3,7V.

Latarka to wspaniały pomysł na prezent dla osób w każdym wieku. Możesz nią obdarować osoby, które uwielbiają survival, wypady do lasu, wycieczki turystyczne i harcerskie, wędkowanie i polowanie. Znajdzie również swoje zastosowanie jako oświetlenie awaryjne bądź też pomocnicze przy codziennych sytuacjach, takich jak schodzenie do piwnicy, wchodzenie na strych, majsterkowanie w garażu, warsztacie czy też naprawa samochodu.

Największe zalety latarki:

Łatwo ją zabrać ze sobą - z uwagi na niewielki rozmiar nadaje się do użytku domowego, jak i turystycznego.

Wygodny uchwyt
sprawia, że latarkę dobrze trzyma się w dłoni i nie wyślizgnie się nawet w czasie deszczowej pogody.

Kilka trybów świecenia - zmieniamy je za pomocą 3 kliknięć gumowanym, wygodnym przyciskiem ustawimy światło w kolejności – mocne/słabe/szybkie pulsacyjne. Długie przytrzymanie przycisku to sygnał SOS, a wbudowana wydajna dioda emituje silne, jasne, białe światło o mocy maksymalnej 800 lumenów.

Uniwersalne ładowanie
za pomocą dołączonych ładowarek: sieciowej i samochodowej; wejście na ładowarkę posiada zaślepkę, dzięki której do otworu nie dostaje się kurz ani wilgoć.

Specyfikacja techniczna:

Zasilanie: 2 x baterie akumulatorowe BRC18650 + ładowarka sieciowa i samochodowa (w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 6,4/8,5/15cm
Waga latarki: 330g
Waga zestawu opakowaniem: 440g

Zawartość zestawu:

- latarka
- ładowarka sieciowa i samochodowa
- 2 x baterie akumulatorowe BRC18650 (3,7V)

11 Inne produkty w tej samej kategorii: