RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa ogrodowa solarna pochodnia wbijana w ziemię oświetlenie ogrodowe

M4115446

Nowy produkt

Solarna latarnia ogrodowa to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, które należałoby wydać na zakup przewodów elektrycznych. Lampka pochodnia to oświetlenie solarne, które jest przyjazne dla środowiska. Lampa pochodnia może być zamontowana wzdłuż ścieżek, alejek i podjazdów, jak również na tarasach, a także w ogrodzie, na działce oraz w bezpośrednim sąsiedztwie oczek wodnych. Solarna lampka wniesie niepowtarzalny klimat dla bezpośredniego otoczenia Twojego domu. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżnia ją odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Lampa ogrodowa jest niezwykle szybka oraz łatwa w montażu. Wystarczy wbić tylko szpikulec w dowolnym miejscu w ogrodzie, a latarnia solarna ogrodowa będzie już gotowa do pracy. Lampka wyposażona została w plastikowy uchwyt, ponadto daje światło ciepłej bieli.

Więcej szczegółów


15.89 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Szczegóły:

ENERGOOSZCZĘDNE OŚWIETLENIE ALEJKI – lampki ogrodowe solarne to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy chociażby na instalację przewodów elektrycznych oraz na rachunki za prąd. Lampka wyłapuje energię, którą następnie magazynuje, przez co nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE – latarnie solarne ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się zarówno wzdłuż ścieżek, alejek i przydomowych podjazdów, jak również na tarasach, a także w ogrodzie, na działce oraz w bezpośrednim sąsiedztwie oczek wodnych.

ODPORNE NA CZYNNIKI ATMOSFERYCZNE – lampki ogrodowe wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym m.in. na opady deszczu.

ŁATWE I SZYBKIE W MONTAŻU – lampy ogrodowe ozdobne są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Wystarczy wbić szpikulec w dowolnym miejscu w ogrodzie i będzie już gotowy do pracy.

Specyfikacja:


Materiał: tworzywo sztuczne ABS
Barwa światła: ciepły biały
Efekt: naturalnego płomienia
Źródło światła: LED
Ilość LED: 12
Wbudowana bateria: 3,7V
Czas ładowania: 6-8h
Czas pracy: 8-10h
Przycisk: On / Off
Wymiary: 7/7/51cm
Długość szpikulca do wbicia: 15cm
Waga: 0,166kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: