RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa solarna ogrodowa czujnik zmierzchu panel LED oświetlenie ogrodu

MAX-9039815

Nowy produkt

Interesuje Cię darmowe oświetlenie ogrodu? Wykorzystaj w tym celu lampy solarne z panelem słonecznym, które zapewnią prawidłowe doświetlenie oraz gwarantuje komfort użytkowania. Możesz ją wykorzystać do oświetlenia trawnika, wejścia do domu, garażu, piwnicy, czy w jakimkolwiek innymi miejscu, w którym po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona, np. ogród lub park. Prezentowana lampa wyposażona jest w czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza oświetlenie. Czujnik zmierzchu wykrywa zmianę natężenia oświetlenia i po zachodzie słońca, uruchamia działanie lampy. Urządzenie zasilane jest z wewnętrznego akumulatora ładowanego za pośrednictwem panelu słonecznego. Dzięki temu, po zamontowaniu urządzenia w ogrodzie jest ono całkowicie bezobsługowe i bezprzewodowe.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


58.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Szczegóły:

CZUJNIK ZMIERZCHU – urządzenie wyposażone jest w czujnik, który reaguje na zmianę oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia lampę.
ZASILANIE SŁONECZNE – panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania umożliwiającego bezobsługowe użytkowanie urządzenia.
PROSTY MONTAŻ – lampę możemy zamontować w łatwy i szybki sposób zgodnie z indywidualnymi możliwościami dotyczącymi miejsca i podłoża (grunt, ściana, płot).
REGULACJA JASNOŚCI ORAZ KĄTA NACHYLENIA – za pomocą przełącznika możemy ustawić dwa tryby oświetlenia: światło jasne lub przyciemnione; mamy możliwość ręcznej regulacji ustawienia kąta nachylenia panelu słonecznego

Miejscem docelowym do montażu tej lampy może być ściana czy też płot. Lampę bezproblemowo możemy również wbić w podłoże miękkie (grunt) za pomocą ostro zakończonego szpikulca. Lampa przeznaczona jest do użytku zewnętrznego, jest wodoodporna, a w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało efektywne ładowanie zasilającej jej baterii. Możliwość regulacji kąta nachylenia panelu słonecznego umożliwia prawidłowe ładowanie akumulatora i komfortowe użytkowanie produktu. Zaletą jest także stosunkowo duży rozmiar panelu, który wpływa z kolei na szybkość ładowania.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Moc oświetlenia: 5.5V, 1.7W
Zasilanie: wewnętrzna bateria 3.7V (1200mAh)
Ilość LED: 4
Stopień ochrony przez obudowę: IP65
Wymiary max. (dł/szer/wys): 29/9,5/40,5cm
Waga: 305g
Waga z opakowaniem: 380g

Zestaw zawiera:

- lampa solarna z panelem słonecznym
- kołki montażowe
- szpikulec do montażu w gruncie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: