RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa solarna ścienna 40 diod LED czujnik zmierzchu oraz ruchu

MAX-6090813

Nowy produkt

Lampa solarna ścienna, kinkiet wyposażony w czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu. Włącza oświetlenie w momencie wykrycia ruchu. Czujnik zmierzchu wykrywa zmianę natężenia oświetlenia i po zachodzie słońca, uruchamia działanie lampy. Urządzenie zasilane jest z wewnętrznej baterii akumulatorowej, która ładowana jest za pośrednictwem panelu słonecznego. Dzięki temu, po zamontowaniu, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe, a 40 diod LED SMD daje jasne światło. Prosty montaż gwarantują znajdujące się w zestawie elementy takie jak taśma samoprzylepna oraz kołek montażowy. Pozwala to na trwałe przytwierdzenie lampy do każdej konstrukcji. Lampa przeznaczona jest do użytku zewnętrznego i w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało ładowanie wbudowanego akumulatora.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


37.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie panel solarny

Więcej informacji

Dane techniczne:

Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Zasilanie: światło słoneczne + wewnętrzna bateria
Moc: 10W
Pojemność wewnętrznej baterii: 1200mAh
Wodoodporność: IP 44
Ilość LED: 40
Wymiary (dł/szer/wys): 19,5/12/8,5cm
Waga: 270g
Waga z opakowaniem: 320g

Dodatkowe zalety:

CZUJNIK RUCHU – lampka posiada czujnik ruchy, który włącza oświetlenie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu pracy detektora.
CZUJNIK ZMIERZCHU – urządzenie wyposażone jest w czujnik, który reaguje na zmianę oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia możliwość włączenia światła.
DUŻA ILOŚĆ LED - lampka posiada aż 40 diod, dzięki czemu światło jest bardzo jasne i mocne, co daje doskonałą widoczność i wpływa na komfort użytkowania.
ZASILANIE SŁONECZNE – panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania umożliwiającego bezobsługowe użytkowanie urządzenia.
PROSTY MONTAŻ – w zestawie znajduje się taśma samoprzylepna oraz kołek montażowy, które służą do montażu lampy zgodnie z indywidualnymi możliwościami dotyczącymi miejsca i podłoża

Zastosowanie:   

- do ogrodu
- na balkon
- przed wejście garażu
- przed wejście domu
- do oświetlenia alejki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: