RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Regulowana lampka solarna lampa LED kinkiet czujnik zmierzchu

MAX-5939815

Nowy produkt

Interesuje Cię darmowe oświetlenie ogrodu? Wykorzystaj w tym celu lampy solarne z panelem słonecznym, które zapewnią prawidłowe doświetlenie oraz gwarantuje komfort użytkowania. Możesz ją wykorzystać do oświetlenia trawnika, wejścia do domu, garażu, piwnicy, czy w jakimkolwiek innymi miejscu, w którym po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona. Prezentowana lampa przeznaczona jest do użytku zewnętrznego, a w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało efektywne ładowanie wbudowanego akumulatora. Możliwość regulacji kąta nachylenia poprzez obrotowy panel słoneczny umożliwia prawidłowe ładowanie akumulatora. Lampa posiada 3 diody LED, które dają jasne i białe światło. Została wykonana z czarnego, wytrzymałego materiału, który wpływa na trwałość oraz długość użytkowania.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


15.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie panel solarny

Więcej informacji

Szczegóły:

CZUJNIK ZMIERZCHU - urządzenie wyposażone jest w czujnik, który reaguje na zmianę oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia lampę.

ZASILANIE SŁONECZNE - panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania umożliwiającego bezobsługowe użytkowanie urządzenia.

PROSTY MONTAŻ - lampę możemy zamontować w łatwy i szybki sposób zgodnie z indywidualnymi możliwościami dotyczącymi miejsca i podłoża (grunt, ściana, płot).

REGULACJA KĄTA NACHYLENIA - lampka ma możliwość regulowania kąta nachylenia panelu słonecznego, co wpływa na poprawne działanie i wydajność urządzenia.

Regulowana lampka solarna do ogrodu

Lampa solarna z panelem słonecznym zapewnia prawidłowe oświetlenie oraz gwarantuje komfortowe wykorzystywanie alejek ogrodowych i bezpieczeństwo użytkowników. Zastosowanie solarnej lampy dostarcza odpowiednią ilość światła przed wejściem do domu, garażu, piwnicy, czy w jakimkolwiek innymi miejscu, w którym po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona. Lampa wyposażona jest w czujnik zmierzchu, który automatycznie włącza oświetlenie. Czujnik wykrywa zmianę natężenia oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia działanie lampy. Urządzenie zasilane jest z wewnętrznej baterii akumulatorowej, która ładowana jest za pośrednictwem panelu słonecznego. Dzięki temu, po zamontowaniu, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe, bezprzewodowe i tym samym wygodne w codziennym użytkowania. Lampę można przytwierdzić w szybki i łatwy sposób za pomocą kołków montażowych lub śrub. Uchwyt pozwala na trwałe przytwierdzenie lampy na dowolnym rodzaju podłoża, zarówno na betonie, jak i drewnie. Miejscem docelowym może być ściana lub płot.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Zasilanie: światło słoneczne + wewnętrzna bateria
Czas świecenia: 6-8h
Moc: 1W
Pojemność wewnętrznej baterii: 200mAh
Klasa szczelności: IP 44
Ilość LED: 3
Wymiary (dł/szer/wys): 13/8,8/21,5cm
Waga: 205g
Waga z opakowaniem: 260g

LAMPĘ ORAZ PANEL SŁONECZNY MOŻNA REGULOWAĆ O 180 STOPNI

Lampa solarna bezprzewodowa do ogrodu na płot

30 Inne produkty w tej samej kategorii: