RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa solarna nad drzwi oświetlenie zewnętrzne ścienna 36 LED czujnik zmierzchu ruchu

MAX-789190813

Nowy produkt

Lampa solarna ścienna przeznaczona nad wejście wyposażona w czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu. Włącza oświetlenie w momencie wykrycia ruchu. Po wykryciu ruchu świeci w 100% jasności, natomiast w trybie czuwania w 30% jasności. Prosty montaż gwarantują znajdujące się w zestawie elementy takie jak taśma samoprzylepna oraz kołek montażowy. Pozwala to na trwałe przytwierdzenie lampy do każdej konstrukcji. Lampa solarna sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona. Zastosowanie solarnej lampy dostarcza odpowiednią ilość światła przed wejściem do domu, garażu, piwnicy, a także na balkonie, tarasie, ogrodzie, chodniku, czy alejce. Urządzenie zasilane jest z wewnętrznej baterii akumulatorowej, która ładowana jest za pośrednictwem panelu słonecznego umieszczonego na całej górnej powierzchni lampy. Dzięki temu, po zamontowaniu, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe, bezprzewodowe i tym samym wygodne w codziennym użytkowaniu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


34.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie panel solarny

Więcej informacji

Miejscem docelowym zamontowania lampy może być ściana, belka lub płot. Lampa jest wodoodporna, bezpieczna i wydajna. Przeznaczona jest do użytku zewnętrznego, a w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało efektywne ładowanie zasilającej jej baterii. Lampa jest wodoodporna, dlatego niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływają na jej funkcjonalność. W momencie kiedy lampa wykryje światło automatycznie się wyłączy. Zaletą jest także duży rozmiar panelu, który wpływa na szybkość ładowania. Urządzenie zostało wykonane z czarnego, wytrzymałego materiału, co gwarantuje trwałość i zapewnia długość użytkowania. Czarna lampa solarna z panelem słonecznym o szerokim zastosowaniu pozwoli na oszczędność energii i tym samym ochronę środowiska. Jest ekonomiczna i zarazem ekologiczna. Jest praktyczna, a dodatkowo uatrakcyjni wieczorne przebywanie na świeżym powietrzu z rodziną, czy gronie znajomych.

Dane techniczne:

Kolor: czarny
Materiał: tworzywo sztuczne
Zasilanie: światło słoneczne + wewnętrzna bateria
Moc: 2W
Pojemność wewnętrznej baterii: 1200mAh 3,7V
Klasa szczelności: IP 65
Czas ładowania w słoneczny dzień: 8h
Kąt padania światła: 120 stopni
Czułość czujnika ruchu: 3m
Trwałość diod LED: 50000h
Ilość diod: 36 LED
Opóźnienie: 30s
Wymiary (dł/szer/wys): 19,5/11,5/3cm
Waga zestawu: 0,25kg
Waga z opakowaniem: 0,3kg
W zestawie: lampa oraz elementy montażowe

Lampa solarna nad drzwi wjeściowe ścienna 36 LED czujnik zmierzchu ruchu

Dodatkowe zalety:

DUŻA ILOŚĆ LED – lampka posiada aż 36 diod LED, dzięki czemu światło jest bardzo jasne i mocne, co daje doskonałą widoczność i wpływa na komfort użytkowania.

CZUJNIK RUCHU – lampka posiada czujnik ruchu, który włącza oświetlenie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu pracy detektora. Po wykryciu ruchu świeci w 100% seojej mocy, natomiast w trybie czuwania w 30% mocy.

ZASILANIE SŁONECZNE – panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania, które umożliwia bezobsługowe użytkowanie urządzenia. Doskonale nadaje się do oświetlenia chodników, alejek, ulic, ogrodów, podjazdów itp. Nie wymaga dodatkowego źródła energii, jest oszczędna i ekonomiczna. Lampa jest wodoodporna, dlatego niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływają na jej funkcjonalność. W momencie kiedy lampa wykryje światło automatycznie się wyłączy.

PROSTY MONTAŻ – lampę możemy zamontować w łatwy i szybki sposób. Wystarczy przymocować uchwyt za pomocą dołączonych wkrętów. Po zamocowaniu jeżeli chcemy zdjąć lampę wystarczy ją wysunąć z uchwytu, bez zdejmowania całej konstrukcji.

1. PANEL SŁONECZNY
2. MIEJSCE MOCOWANIA
3. CZUJNIK RUCHU
4. DIODY LED

Lampa solarna nad wjeście ścienna 36 LED czujnik zmierzchu ruchu

30 Inne produkty w tej samej kategorii: