RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa solarna ścienna świeci na bok 100 LED czujnik ruchu zmierzchu

8001912

Nowy produkt

Taka lampka z własnym zasilaniem jest doskonałym pomysłem na odstraszenie złodzieja. Kiedy wyłączysz prąd na swojej działce letniskowej pozostaniesz bez oświetlenia posesji. Wystarczy zamontować taką lampkę z panelem solarnym na domku, a wtedy każda wizyta nieproszonego gościa zostanie ujawniona. Montując lampkę na ścianie kempingu, drewutni lub składziku, możesz zadziwić potencjalnego złodzieja w momencie zbliżenia się. Ruch zostanie wykryty, a osoba oświetlona przez 100 jasnych diod LED! Lampa solarna ścienna, kinkiet wyposażony w czujnik ruchu oraz boczne diody doświetlające obszar nie pozwala zbliżyć się do obiektu w sposób niezauważony. Czujnik PIR włącza oświetlenie w momencie wykrycia ruchu. Urządzenie zasilane jest z wewnętrznego akumulatora, który ładowany jest za pośrednictwem panelu słonecznego. Dzięki temu, po zamontowaniu, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe.

Więcej szczegółów


22.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie panel solarny

Więcej informacji

Prosty montaż gwarantują znajdujące się w zestawie elementy takie jak taśma samoprzylepna oraz kołki mocujące. Pozwala to na trwałe przytwierdzenie lampy do każdej konstrukcji. Lampa przeznaczona jest do użytku zewnętrznego i w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało ładowanie wbudowanego akumulatora. Sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona. Zastosowanie solarnej lampy dostarcza odpowiednią ilość światła przed wejściem do domu, garażu, piwnicy, a także na balkonie, tarasie lub w ogrodzie czy na podwórku. Czarna lampa solarna z panelem słonecznym o szerokim zastosowaniu pozwoli na oszczędność energii i tym samym ochronę środowiska. Jest ekonomiczna i zarazem ekologiczna. Jest praktyczna, a dodatkowo uatrakcyjni wieczorne przebywanie na świeżym powietrzu z rodziną, w gronie znajomych czy też samemu.

SZEROKOKĄTNA KONSTRUKCJA ROZMIESZCZENIA 100 DIOD - lampka posiada aż 100 diod LED, rozmieszczonych na środku oraz po bokach urządzenia, dzięki czemu światło jest bardzo jasne i mocne, co daje doskonałą widoczność i wpływa na komfort użytkowania. Boczne diody LED pozwolą na doświetlenie większego obszaru terenu.

CZUJNIK RUCHU PIR I ZMIERZCHU - lampka posiada czujnik ruchu, który włącza oświetlenie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu pracy detektora. Natomiast czujnik zmierzchu reaguje na zmianę oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia lampę.

ZASILANIE - urządzenie zasilane jest z wewnętrznej baterii akumulatorowej, która ładowana jest za pośrednictwem panelu słonecznego. Dzięki temu, po zamontowaniu, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe, bezprzewodowe a tym samym wygodne w codziennym użytkowaniu. Lampka posiada przełącznik ON/OFF, który umożliwia jej całkowite wyłączenie.

WODOODPORNA OBUDOWA - lampa jest wodoodporna, bezpieczna i wydajna. Przeznaczona jest do użytku zewnętrznego, a w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało efektywne ładowanie zasilającej jej baterii. Lampka posiada panel ledowy, dzięki czemu światło jest bardzo jasne i mocne, co daje doskonałą widoczność i wpływa pozytywnie na komfort użytkowania.

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE - lampa solarna z panelem słonecznym pozwoli na oszczędność energii i tym samym ochronę środowiska. Jest ekonomiczna i zarazem ekologiczna.

PANEL SŁONECZNY - panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania, które umożliwia bezobsługowe użytkowanie urządzenia. Nie wymaga dodatkowego źródła energii, jest oszczędna i ekonomiczna.

PROSTY MONTAŻ - lampę możemy zamontować przy pomocy kołków dołączonych do zestawu w łatwy i szybki sposób zgodnie z indywidualnymi potrzebami dotyczącymi miejsca i podłoża (np. ściana, płot, belka).

Dane techniczne:

kolor: czarny
materiał: ABS + PC
ilość diod LED: 100
panel solarny: monokrystaliczny
bateria: litowa 3.7 V
moc wyjściowa: 7W
czas ładowania: 6 godzin na słońcu
kąt wykrywania PIR: 120 stopni
kąt padania światła: 270 stopni
odległość wykrywania: 8-10 m
wodoodporność: IP65
wymiary (szer/wys): 13,5/10 cm waga: 0,15 kg
waga w opakowaniu: 0,20 kg

Zastosowanie:   

- do ogrodu
- na balkon
- przed wejście garażu
- przed wejście domu
- do oświetlenia alejki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: