RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Lampa solarna ścienna boczne diody świeci na bok 32 LED czujnik ruchu zmierzchu

M38001912

Nowy produkt

Taka lampka z własnym zasilaniem jest doskonałym pomysłem na odstraszenie złodzieja. Kiedy wyłączysz prąd na swojej działce letniskowej pozostaniesz bez oświetlenia posesji. Wystarczy zamontować taką lampkę z panelem solarnym na domku, a wtedy każda wizyta nieproszonego gościa zostanie ujawniona. Montując lampkę na ścianie kempingu, narzędziówki lub składziku, możesz zadziwić potencjalnego złodzieja w momencie zbliżenia się. Ruch zostanie wykryty, a osoba oświetlona przez 32 jasne diody LED! Lampa solarna ścienna, kinkiet wyposażony w czujnik ruchu oraz boczne diody doświetlające obszar nie pozwala zbliżyć się do obiektu w sposób niezauważony. Czujnik PIR włącza oświetlenie w momencie wykrycia ruchu. Urządzenie zasilane jest z wewnętrznego akumulatora, który ładowany jest za pośrednictwem panelu słonecznego. Dzięki temu, po zamontowaniu, urządzenie jest całkowicie bezobsługowe, a 32 diody LED SMD dają jasne światło.

Więcej szczegółów


19.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie panel solarny

Więcej informacji

Prosty montaż gwarantują znajdujące się w zestawie elementy takie jak taśma samoprzylepna oraz kołki mocujące. Pozwala to na trwałe przytwierdzenie lampy do każdej konstrukcji. Lampa przeznaczona jest do użytku zewnętrznego i w ciągu dnia musi być wystawiona na działanie promieni słonecznych, aby następowało ładowanie wbudowanego akumulatora. Sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie po zachodzie słońca widoczność jest znacznie ograniczona. Zastosowanie solarnej lampy dostarcza odpowiednią ilość światła przed wejściem do domu, garażu, piwnicy, a także na balkonie, tarasie lub w ogrodzie czy na podwórku. Czarna lampa solarna z panelem słonecznym o szerokim zastosowaniu pozwoli na oszczędność energii i tym samym ochronę środowiska. Jest ekonomiczna i zarazem ekologiczna. Jest praktyczna, a dodatkowo uatrakcyjni wieczorne przebywanie na świeżym powietrzu z rodziną, w gronie znajomych czy też samemu.

Dane techniczne:

Materiał: tworzywo sztuczne
Bateria: litowo-jonowa 2200 mA
Panel słoneczny: 0,7 W, 4,2 V, 2200 mA
Moc LED: 10W
Czas świecenia: 9-10h
Czas ładowania: 4-5h
Maksymalna jasność diod LED: 150 lm
Zasięg czujnika ruchu: 3-7m
Czułość czujnika ruchu: 360 stopni
Wymiary (szer/wys): 16/1,5cm
Waga zestawu: 0,20kg
Waga z opakowaniem: 0,22kg
W zestawie: lampa oraz zestaw montażowy

1. CZUJNIK RUCHU PIR ZMIERZCHU
2. PANEL SŁONECZNY
3. WŁĄCZNIK/WYŁĄCZNIK
4. ZESTAW MONTAŻOWY

Lampa solarna ścienna zewnętrzna świeci do przodu i na boki

Dodatkowe zalety:

SZEROKOKĄTNA KONSTRUKCJA ROZMIESZCZENIA DIOD - lampka posiada aż 32 diody, 24 na przednim panelu oraz 4 po obu bokach, dzięki którym światło jest bardzo jasne i mocne, co daje doskonałą widoczność i wpływa na komfort użytkowania. Boczne diody LED pozwolą na doświetlenie większego obszaru terenu.

CZUJNIK RUCHU PIR - lampka posiada czujnik ruchu, który włącza oświetlenie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu pracy detektora.

ZASILANIE SŁONECZNE - wbudowany panel słoneczny oraz akumulator dostarczają zasilania, które umożliwia bezobsługowe użytkowanie urządzenia. Nie wymaga dodatkowego źródła energii, jest oszczędna i ekonomiczna. Lampa jest wodoodporna, dlatego niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływają na jej funkcjonalność. Lampa posiada również standardowy włącznik / wyłącznik.

PROSTY MONTAŻ – w zestawie znajduje się taśma samoprzylepna oraz kołki montażowe, które służą do mocowania lampy zgodnie z indywidualnymi możliwościami dotyczącymi miejsca i podłoża

Zastosowanie:   

- do ogrodu
- na balkon
- przed wejście garażu
- przed wejście domu
- do oświetlenia alejki

Lampa solarna ścienna boczne diody świeci na bok 32 LED czujnik ruchu

30 Inne produkty w tej samej kategorii: