RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Podkład higieniczny chłonny 60x45cm jednorazowy paczka 50 sztuk

M00006679

Nowy produkt

Wyjątkowo chłonne podkłady higieniczne wykonane z 5 warstw! Fakt ten jest zapewnieniem wysokiej szczelności i nieprzemakalności. Podkłady jednorazowe sprawdzą się do ochrony pościeli i łóżek w domach, szpitalach oraz domach opieki, a także do wykładania kojców i kuwet dla zwierząt. Są miękkie i nie rozwarstwiają się, a ponadto wyjątkowo szybko i dokładnie pochłaniają wszelką wilgoć, zapewniając tym samym najlepszą ochronę. Warstwy w podkładach jednorazowych zostały zaprojektowane tak, by zapewnić równomierny rozkład wilgoci. Dolna warstwa podkładów higienicznych wykonana jest z nieprzepuszczającej wilgoci folii, która ponadto doskonale trzyma się powierzchni i nie przesuwa się po łóżku. Wszystkie krawędzie podkładów jednorazowych są dodatkowo uszczelnione – nic z nich nie przecieknie na pościel czy materac, zapewniając jednocześnie korzystającemu z chłonnego podkładu pełen komfort i suchość.

Więcej szczegółów


34.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

JEDNORAZOWE - zużyte podkłady po prostu wyrzucamy – nie trzeba prać przesiąkniętej pościeli.

WYSOKA CHŁONNOŚĆ - podkłady są wyjątkowo chłonne (chłonność 400 ml), dzięki czemu całość cieczy wsiąka w nie momentalnie.

NIEPRZEMAKALNE - podkłady posiadają warstwę nieprzepuszczającą wilgoci, dzięki czemu pościel pozostaje sucha.

UNIWERSALNE - mają szereg różnych zastosowań, sprawdzą się dla dzieci, kobiet w połogu, osób chorych i starszych, można ich ponadto używać dla zwierząt.

Podkłady higieniczne będą idealne do wyścielenia łóżek. Chłonne podkłady sprawdzą się zwłaszcza u kobiet w połogu – w szpitalu i w domu, a także u osób starszych lub z problemami urologicznymi – nie tylko w domach, ale również w szpitalach i domach opieki społecznej. Podkłady jednorazowe można wykorzystać do wyłożenia łóżeczka dziecka lub jego wózka, co będzie chroniło pościel i materac, kiedy pieluszka przesiąknie. Podkłady chłonne przydatne mogą być również wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przewinięcie dziecka, a także później – np. podczas nauki korzystania z nocniczka. Zaletą podkładów jednorazowych jest szereg różnych zastosowań. Będą przydatne również dla wszystkich właścicieli zwierząt – podkładami chłonnymi można wyłożyć kuwety do sikania oraz legowiska i kojce dla szczeniąt.

Specyfikacja:

Kolor: niebieski
Materiał: celuloza
Ilość warstw: 5
Chłonność: 400ml
Wymiary (dł/szer): 60/45cm
Waga zestawu: 1,5kg
W zestawie: 560 sztuk

18 Inne produkty w tej samej kategorii: