RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pokrowiec na tylne siedzenie samochodu zabudowana mata dla psa okienko

M81115403

Producenta

Specjalna mata do przewożenia psa, która posiada różnego rodzaju mocowania oraz boczne wejście otwierane na zamek. Pozwala zachować czystość w samochodzie bez sierści i zebranych zanieczyszczeń ze spacerów. Mata od spodu powleczona jest materiałem antypoślizgowym. Prezentowana mata dla psa jest wodoodporna, więc żadnego rodzaju zabrudzenia nie przedostaną się na powierzchnię tapicerki Twojego auta. Niezależnie od tego, czy pies ma wilgotną, a nawet mocno zabrudzoną sierść, powierzchnia siedzeń pozostanie czysta. Odporność powłoki pokrowca na pochłanianie wilgoci sprawia także, że łatwo się ją czyści. Brud i wilgoć nie wnikają bowiem w strukturę materiału. Montaż maty dla psa jest bardzo prosty. Zdecydowanym ułatwieniem są specjalne uchwyty zapinane na klipsy oraz karabińczyki. Można dopasować ich długość w taki sposób, aby stabilnie trzymały się na zagłówkach oraz bocznych uchwytach w pojeździe.

Więcej szczegółów


84.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Funkcjonalnym rozwiązaniem są także rozkładane boki maty. Są one zapinane na zamki błyskawiczne, zatem po otwarciu drzwi można je szybko rozłożyć, aby zwierzę bezpiecznie i spokojnie wydostało się z pojazdu. Stanowią one dodatkowe zabezpieczenie czystości auta, gdyż osłaniają cały bok siedzeń podczas wchodzenia psa do środka. W środkowej części transporter posiada praktyczne okienko dla psa, dzięki niemu zwierzę może spokojnie obserwować jazdę. To bardzo ważne, jeżeli pupil jest nerwowy. Na panelu maty znajdują się 2 kieszonki. Możesz w nich spokojnie schować smakołyki, wodę czy ulubione zabawki swojego pieska.

Cechy produktu:

WODOODPORNA I ANTYPOŚLIZGOWA – powłoka pokrowca nie przepuszcza wody, co nie tylko chroni tapicerkę samochodu przed zabrudzeniem i wilgocią, ale znacznie ułatwia czyszczenie powierzchni maty; dolna część maty pokryta jest specjalną, antypoślizgową warstwą gumy, która poprawia stabilność na siedzeniu.

ŁATWY MONTAŻ I BEZPIECZEŃSTWO – matę wystarczy rozłożyć na tylnej kanapie auta i przyczepić ją za pomocą zaczepów do zagłówków i uchwytów bocznych; specjalne szczeliny na pasy umożliwiają przypięcie zwierzęcia dla zachowania bezpieczeństwa.

OTWIERANA Z BOKU – boczne klapy są zapinane na zamek, co chroni całą przestrzeń w aucie, a ponadto pozwala na wchodzenie i wychodzenie zwierzęcia z auta, bez ryzyka zabrudzenia pojazdu i jego wnętrza.

SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA – w przedniej, środkowej części maty znajduję się siatka, która chroni przed niekontrolowanym przedostaniem się zwierzęcia do przodu auta; pies przez siatkę może obserwować, co dzieje się z przodu auta, a jego właściciel lub opiekun ma możliwość sprawdzić, jak czuje się zwierzę, nawet gdy leży.

Specyfikacja:

Kolor: czarny
Wymiary całkowite maty (wys/szer): 140/209 cm
Waga 1,4kg.

20 Inne produkty w tej samej kategorii: