RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Leżak plażowy fotel ogrodowy składany balansowy do opalania się z siatki

M9173155

Nowy produkt

Jeden z najlepszych i najwygodniejszych leżaków ogrodowych. Zastosowany materiał przepuszcza wodę, więc leżak pozostawiony na deszczu szybko robi się suchy. Jednak największą jego zaletą jest pozycja leżąca z nogami w górze. W ten sposób możemy najbardziej odpocząć i uspokoić ciśnienie krwi w organizmie. Leżak skonstruowany został ze stalowych rurek, dzięki którym jest wytrzymały, ale także łatwy w rozkładaniu i ustawianiu go w miejscu zgodnym z indywidualnymi oczekiwaniami. Przewiewna struktura pozwala bowiem na swobodny przepływ powietrza, a tym samym umożliwia szybkie wyschnięcie stroju kąpielowego. Komfort użytkownika podnosi profilowane oparcie, a także zabezpieczenie przed nadmiernym przechyleniem.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


149.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

PŁYNNA ZMIANA NACHYLENIA - nachylenie leżaka można zmieniać na zasadzie balansu czyli przeniesienia środka ciężkości. Dzięki czemu można w płynny sposób zmienić pozycję z półsiedzącej na leżącą bez dodatkowych mechanizmów. Tylna podpórka zabezpiecza przed nadmiernym nachyleniem.

PRZEWIEWNY - struktura materiału, z którego wykonane jest oparcie, gwarantuje swobodny przepływ powietrza i umożliwia komfortowe korzystanie w upalne dni. Ten leżak nie boi się wody i szybko wysycha nawet po obfitym deszczu.

PROFILOWANE OPARCIE - gwarantuje stabilną i komfortową pozycję pleców oraz prawidłowe i bezpieczne podparcie również dla nóg.

GOTOWY DO UŻYTKU - leżak nie wymaga montażu i po wypakowaniu jest natychmiast gotowy do użytku.

Specyfikacja:

Materiał: textilene
Maksymalne obciążenie: 130kg
Wymiary (dł/szer/wys): 190/49/93cm
Waga zestawu: 5,4kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: